Bitmek Bilmiyorlar! Açıklamaları ve Yaptıklarıyla Cahiliye Devrine Göndermek İsteyeceğiniz Karanlık Zihinler

1.5bPAYLAŞIM

Tehlikenin farkında mısınız?

Daha önce bahsetmiştik, gerçekten de bitmek bilmiyorlar! 👇

Tehlikenin Farkında mısınız? Çağdaş Bir Toplum Olma Yolunda Hepimizin Umudunu Kıran 13 Karanlık Zihniyet - onedio.com
Tehlikenin Farkında mısınız? Çağdaş Bir Toplum Olma Yolunda Hepimizin Umudunu Kıran 13 Karanlık Zihniyet - onedio.com

1. Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bedri Gencer, "28 Şubat bitmedi, çünkü valiler hâlâ kadınların elini sıkıyor" dedi.

2. Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız, verdiği fetvalarla toplumun her kesiminden tepki alırken, son olarak "Ateistler sizi düşünmeye sevk eder, siz de ateist olursunuz onlarla tartışmaya girmeyin" dedi.

3. FM TV'de program yapan Ömer Turna, "Bir kadın, kocası seks yapmak istediğinde 'Hayır' derse, melekler sabaha kadar ona lanet okur" dedi.

4. İstanbul'da bir taksi sürücüsü ödemeyi dolarla yapmayı kabul etmeyen Senegalli Ousmane Alyly'ye hakaret etti ve "Sen terörist misin, cami bombalamaya mı geldin?" dedi.

5. Akit TV muhabiri Mehmet Özmen, Ulucanlar Cezaevi Müzesi'nden gerçekleştirdiği yayında cezaevinin bahçesinde bulunan darağacı önünden yayın yaptığı sırada, ""Türk kamuoyu Kılıçdaroğlu gibi bazı isimlerin idam edilmesini bekliyor" dedi.

6. Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık, 8 Mart'taki Feminist Gece Yürüyüşü sırasında kadınların ezanı ıslıkladıklarını iddia etti ve "O sırada ezan okunuyor ve bu ucubeler, okunan ezanı susturmak için ıslık çalmaya başlıyor. Yuhalayanlar, küfredenler, çığlık atanlar ve düdük çalanlar ezan okunmaya devam ettikçe âdeta öfke nöbetleri geçiriyor" dedi.

Not: Kendisi sonradan özür dileyerek, bu ifadelerini yazısından kaldırdı.

7. AK Parti Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mustafa Göktaş, "Erdoğan’a oy verdikten sonra cennettin anahtarı cebinizdedir. Bunu iyi bilin" dedi.

8. Cumhur İttifakı'nın Nazilli adayı MHP'li Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ın, kadın personelini tokatladığı videosu ortaya çıktı.

9. Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "Feminist Gece Yürüyüşü ile önce feminist gösteriye, ardından gay ve lezbiyenlerin, fahişelerin sokaklara çıktıkları bir gösteriye döndü. Bunların aile diye bir meseleleri yok. 'İffet'le dalga geçiyorlar, fahişelikten yanalar. Bunu özgürlük olarak görüyorlar" dedi.

10. Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Selman Öğüt, hırsızlık yapanın elinin kesilmesi gerektiğini savundu.

11. İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Erdi Aktunç, Twitter hesabından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştiren Metin Uca'yı tehdit etti.

12. Prof. Dr. Cevat Akşit, İslam'a göre kadınların da sünnet olması gerektiğini savunarak, "Kadınların bazıları biliyorsunuz ne yaparsanız yapın erkekleri baştan çıkarıyorlar. Her toplulukta var bunlar. Sizler onlara fahişe diyorsunuz" dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatih-mehmet5

EVET SANSÜRCÜ ONEDİO BEN BURADAYIM HABERİN OLSUN O ODTÜLÜ ÇOCUK MU KURDU BURAYI

asli.unsal2

#12 Mustafa Karataş değil mi la o.?

madaly

alkışlayan ellerinizi götünüze sokun. buda benim düşüncem..

karelahana

şimdi herşeyi bir kenara bırakın. savunup sevdiğiniz dinin yaygınlaşmasını ve uygulanmasını istiyor musunuz? aklınız çalışır vaziyetteyse böyle söylemlerden kaçının ve insancıl barışçıl şefkatli bir üslup takının. gerizekalı olanlarınız insanları islamdan uzaklaştırıyor. ve izin verin insanlar inancını kendi yaşasın karışmayın. 3 yaşında değiller ve günahlarının sevaplarının hesabını da size vermeyecekler

kamil-kizilkaya

Abartmayın ...yasaklar ve yükümlülükler her dinde var ,olması da gerekir.Yok öyle her aklına eseni yapmak.

Görüş Bildir