Görüş Bildir
Kızıl, Sarı, Mor! Sosyal Medyaya Saçının Fotoğrafını Atanları Görünce "Ne Güzel Saçlar Varmış" Diyeceksiniz
Pırıl pırıl ve canlı saçlara sahip olmak her insan istediğidir. Böyle saçlara sahipsek onları sosyal medyada sergilemekten aşırı hoşlanırız. Twitter'da @ceybidur adlı bir kullanıcı, kızıl saçlarının fotoğrafını atarak takipçilerinden de saçlarının fotoğrafını atmalarını istedi. Bakalım kimler nasıl saça sahip?Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”“Satıcılardan kaynaklanan sorunlardan, Onedio sorumlu değildir.”“Fiyatlar değişiklik gösterebilir.”
Aloe Vera'nın Saç Bakımındaki İnanılmaz Gücü Sayesinde Saç Sorunlarından Kurtulabilirsiniz!
Saç dökülmesi, saçlarda oluşan kepek ve buna benzer sorunlar hem erkekleri hem de kadınları etkileyen bir durumdur. Hatta bu nedenle sağlıksız saçlar kişinin kendine olan saygısını ve güvenini bile etkileyebilir. İşte bu noktada devreye aloe vera girer. Aloe vera saç sağlığı için çok sayıda fayda sunar. Saç büyümesini teşvik etmek ve saç tellerini nemlendirmekten, saç dökülmesini ve kırılmasını önlemeye kadar birçok neden için bu bitkiyi kullanabilirsiniz. Peki nasıl mı? İşte bu sorunun cevabı için içeriğimize bir bakalım.Bu içerik iş birliği içeriyor olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'
Kısa Saçlara Özel Saç Şekillendirme Tüyolarını Tüm Detaylarıyla Anlatıyoruz!
Saçların nasıl göründüğü kadınlar için oldukça önemli. Çünkü kendimizi iyi hissetmemizde saçlarımızın görünümünün büyük bir payı var. Her ne kadar uzun saçların şekil almada ve çeşitlilikte fayda sağladığı düşünülse de artık moda kısa saçlar! Biz de sizler için kısa saçlarınızı şekillendirirken kullanabileceğiniz bazı tavsiyeler derledik. Keyifli okumalar!'Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.'  Önerdiğimiz için seveceğimizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelebilir. Satın alınan ürünlerde satıcılardan elde edilen sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'
Saçlarınızı Sadece Saç Kremi ile Yıkarsanız Ne Olur?
Her gün yeni bir saç trendi ortaya çıkıyor ve bize parlak, sağlıklı saçlar vaat ediyor.  Bir süredir var olan trend ise saçınızı şampuan kullanmadan, sadece saç kremi ile yıkamak. Peki saçımızı saç kremi ile yıkarsak ne olur? Detaylar için buyurun...👇'Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.' 'Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'
Reklam
Saçlarınız İçin Sağlıklı Seçim Yapmanın Zamanı Geldi! Doğa Dostu En İyi Katı Şampuan Tavsiyeleri
etiket
Saç bakımında tercihinizi doğal seçeneklerden yana kullanıyorsanız doğru yerdesiniz! Hem saçlarınızı hem de doğayı korumayı hedefleyen çevre dostu katı şampuanları sizin için bir araya getirdik. Piyasadaki en iyi katı şampuan tavsiyeleri aşağıda sizi bekliyor.Bu içerik 31.03.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.“Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”
Uzmanlar Açıkladı! Bir Anda Sizi Canlı, Enerjik ve Daha Genç Gösterecek Saç Rengi Nedir?
Bazı saç renkleri ve modelleri sizi olduğunuzdan daha genç ve canlı gösterirken, bazıları da daha yaşlı görünmenize neden olabilir. Bir saç uzmanı tıpkı gençlik aşısı olmuş gibi anında daha canlı ve enerjik gözükmek isteyenlerin uygulaması gereken saç rengini açıkladı. Siz de bu renklerden ilham alarak basit ama etkili bir değişim yaratabilirsiniz. Bakalım hangi saç renkleri daha genç görünmenizi sağlıyor?'Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”*Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.
Reklam
Reklam
Neden Bazı Erkeklerin Sakalı Saçından Farklı Renktir?
Tarih boyunca sakallar sessiz bir iletişim aracı oldu. Bazıları için erkeklik ve gücün sembolüdür, bazıları için din veya medeni durumu temsil eder. Örneğin dağınık, dağınık bir sakal kişinin ekonomik durumunun göstergesi olabilir. Bazı erkeklerin ise saçı ve sakalı doğuştan ya da zamanla farklı renkte oluyor. Bunun bilimsel bir açıklaması var. Sebebi neymiş gelin birlikte bakalım. 👇
Reklam
Saçları Sürekli Kırılanlar Buraya: Saç Kırılmalarının Nedenlerini Anlatıyoruz!
Saçlarımız kendimizi güzel hissetmemizi sağlayan en önemli detaylardan bir tanesi. Evde otursak da dışarı çıksak da saçlarımız her zaman güzel görünsün isteriz. Ancak bazı etkenler saçlarımızın kırılmasına ve zamanla yıpranmasına neden olur. Bu kırıklar ise istediğimiz görünümü elde etmemiz yolunda en büyük engellerden bir tanesidir. Eğer siz de saçlarım sürekli kırılıyor ama nedenini bilmiyorum diyorsanız nedenlerini sizler için araştırdık. Gelin birlikte bakalım!
Kırılan ve Yıpranmış Saçlar İçin En İyi Kırılma Karşıtı Şampuan Tavsiyeleri
etiket
Saçların sıkıca bağlanması, çevresel faktörler, saça çok fazla kimyasal işlem uygulanması, fön ve düzleştirme gibi işlemler birleşince saçlarımızın yıpranması ve kırılması kaçınılmaz oluyor. Yıpranan ve kırılan saç tellerini onarmak için daha az sıcak suyla yıkamalı, saç kurutma makinesini daha az ve soğuk hava tarafını kullanmalısınız. Bunların yanı sıra saça doğru bakım yapılmaması da saç kırılmasına sebep oluyor. Yıpranmış saçları kestirmeden onarmak istiyorsanız, saç kırıklarına iyi gelen ürünler tercih etmelisiniz. Saç kırıklarına iyi gelen bir şampuan seçerek saçınızı onarmaya başlayabilirsiniz.''Kırık saçlar için hangi şampuan?'' sorusuna cevap arıyorsanız aşağıda saç kırıklarına iyi gelen şampuan tavsiyelerine göz atabilirsiniz.Bu içerik 28.01.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.“Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”
Reklam
Uzmanlar Açıkladı: Saça Kına Yakmak Yararlı mı Yoksa Zararlı mı?
İnternet sitelerinde kınanın saçınızı mahvedeceğine dair birçok söylenti var. Peki bunların ne kadarı doğru? Kendi alanlarında uzman olan Monica Davis ve Salila Sukumaran saça kına yakmanın artılarını ve eksilerini bu içerikte sizler için belirtiyor. Gelin birlikte saça kına yakmanın gerçekten zararlı olup olmadığına bir göz atalım.
Reklam