Görüş Bildir

Twitter Haberleri

Twitter ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Twitter ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

1999 Yılına Ait Bir Tren Restoranı Menüsündeki Fiyatlara Çok Şaşıracaksınız
Merhabalar. Seçim süreci bitti ve asıl gerçekliğimiz şimdi başlıyor. Türkiye ekonomik olarak birkaç senedir çok büyük sıkıntılar içerisinde. 7'den 70'e hepimiz bu krizden farklı bir şekilde etkileniyoruz. Tabii her vatandaşın hayat pahalılığına, enflasyona ve alım gücünün düşüşüne verdiği tepkiler de farklı alıyor. Bu içerikte 1999 yılındaki bir tren restoran menüsünün fiyatlarına göz attık. Bazen bir tren menüsünün fotoğrafı ekonomi, siyasi ve kültürel hayatımızdaki kötü gidişatı yüzümüze nasıl da vuruyor, öyle değil mi?Detaylar içerikte!
Sevgilisinin Getirdiği Yemeğe Saydırıp Çöpe Attığını Söyleyen Kişinin Sözleri Sinirlerinizi Zıplatacak
Annesinin babasına büyük uğraşlarla sarma sardığını ancak babasının beğenmediğini söyleyen kullanıcı gündem oldu. Ardındanda sevgilisine mısır götüren ve sevgilisinin mısırı çöpe attığını söyleyen kullanıcı da paylaşımın etkisini arşa çıkardı. Bizler de hem paylaşımları hem de yorumları sizin için derledik. Siz de içeriğimizi merak ediyorsanız sizi şöyle alalım.👇