Görüş Bildir
Almanya'nın Dijital Bankacılıktaki Durumu Sosyal Medyada Eleştirilerin Hedefi Oldu
Dijital bankacılık, geleneksel bankacılık sistemlerine kıyasla hız, erişilebilirlik ve güvenlik gibi bir dizi avantaj sunan bir finansal hizmet modelidir. Bu yöntem, müşterilere finansal işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı sağlarken, aynı zamanda mobil uygulamalar aracılığıyla her an her yerden hesaplarına erişme özgürlüğü tanır. Ancak, Almanya'da yaşayan bir mühendisin sosyal medyadaki paylaşımına göre bazı bankalar bu yeniliklerden oldukça uzakta.
Reklam
Reklam
Küçülen Ayrandan, İsmail Saymaz'ın Murat  Övüç'e Benzettiği Esnafa Haftanın Ekonomi Goygoyları
Yılbaşına gün saymaya başladığımız şu günlerde ekonomi de cebimizdeki bozuk paraları saydırıyor. Asgari ücret, emekli, memur, özel sektör fark etmez, maaş zamları bu etiketlerle bizi refaha park ettirmez derken, 2024 de seçim gündeminde enflasyonda zirveyi beklediğimiz bir yıl olmaya aday olduğundan bu hafta sinirden gülmeye devam ediyoruz. Gelin o zaman timeline'da ağlanacak halimize güldürenlerle nefes alalım.
Reklam
Reklam
Reklam
Feyza Altun Instagram Hesabını Kurtarmak İçin Etkileşime İhtiyaç Duyunca Tüm Sevenleri İmdadına Yetişti
Avukat Feyza Altun son dönemlerde hızla tanınırlık kazanan isimlerden biri oldu. Dilan Polat olaylarından sonra birçok fenomeni incelemeye alan ünlü avukat toplumsal konularada da kayıtsız kalmadı. Ekşi Sözlük'te tartışılan istismar olayı hakkında yazdıkları yüzünden Instagram hesabı da tehlikeye giren Feyza Altun'un etkileşime ihtiyacı olunca sevenleri yardımına koştu.
Reklam