Görüş Bildir

Yerim! Haberleri

Yerim! ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Yerim! ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Kilo Vermeye Yardımcı En Sağlıklı 10 Yiyecek
Kilo vermek için aç kalmak gerektiği inancı günümüzde tarihe karışmış durumda. Sağlıklı kilo vermek ve sağlıklı yaşamak için kısa bir zamana yayılan ve eziyet seviyesinde olan şok diyetler yerine yaşam boyunca uygulanabilecek sağlıklı beslenme programları tüm uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Sağlıklı bir beslenme programının protein, yağ ve karbonhidrattan herhangi birini kısıtlaması ise kesinlikle mümkün değil. Önemli olan mümkün olduğunca lif ağırlıklı beslenmek, alınan yağ ve karbonhidratlar konusunda dikkatli davranmak ve hiçbir besin grubunu tamamen dışlamamak. Bu bilgiler ışığında sizlere diyet yaparken de rahatlıkla tüketebileceğiniz, sindirime ve sağlığa faydalı kilo verdiren yiyecekler arasından en sağlıkla 10 tanesini listeledik. Sağlıklı günler dileriz.
Tası Tarağı Toplayıp Uruguay'a Yerleşmek İçin 29 Sebep
Soğuk iklimleri sevmeyenler için bu sefer daha sıcak bir iklim öneriyoruz. Ücretsiz sağlık, eğitim hizmetleri, ülke genelinde internet erişimi, ücretsiz park, bahçe ve müzeleri, orta halli devlet başkanı, güzel kızları, ucuz benzini ve Uruguay'ı yaşanılır kılan daha onlarca sebep... Uruguay şu sıralar ülkemizde oldukça popüler. Nedeni ise son günlerde adını sıkça duyduğumuz Çiftlik Bank'ın firari CEO'su Mehmet Aydın.
Aklınızı Başınızdan Alacak En İyi 20 Kitap
Bazı kitaplar vardır ki, üzerinizdeki etkisi uzun zaman sürer. Bu pek tabii ki yazarın başarısıdır: kitabın etkisi sadece onu okurken değil; sonra da devam eder. Sebebi, hem provoke eden anlatımı, hem de altında yatan büyük fikir. Konunun sürükleyiciliği ise işin cabası.Dünyaca ünlü eğlence ve paylaşım sitesi Reddit'in kullanıcıları 'aklınızı başınızdan alacak kitapları' oylamış. Gerçekten dikkate değer bir liste. Bu yazımızda yer alan kitapların içeriklerini incelediğimizde de oldukça sürükleyici ve akıcı bulduk. Bizler de en çok beğenilen, en iyi kitaplar listesini sizler için bir araya getirdik. En iyi romanlar, kitap tavsiyeleri arayanlar için oldukça güzel bir liste. Okunacak kitaplar listesi yapıyorsanız ve okumadıklarınız varsa bu okunası kitapları kaçırmayın, mutlaka ekleyin! Dikkat, bu kitaplar sizi mutlu ettiği kadar, rahatsız da eder.İşte ilk 20:
Hayatınızdaki İlk ve En İyi Arkadaşınızın Anneniz Olduğunu Gösteren 20 Kanıt
Doğduğunuz günden bugüne, sizin mutluluğunuza yatırım yapan tek bir insan var şu hayatta: Anneniz. Bakıcıya ya da kreşe emanet edilirken bacaklarının arasından ayrılamadığınız, sizi bırakmaması için salya sümük ağlama krizlerine girdiğiniz anneniz.Küçükken sırf siz eğlenin diye saatlerce oynadığınız evcilikleri, çıktığınız alışverişleri, okuldan eve geldiğinizde tüm gün sadece sizi beklemiş gibi hissettirdiği zamanları hatırlayın ve söyleyin şimdi; dünya üzerinde bundan daha mükemmel bir 'dost' olabilir mi?Zaman zaman mesafeli gibi görünse de, hayatınızda olup bitenler hakkında dedikodu yapmaktan en az sizin kadar zevk alır, eşek kadar olmanıza rağmen hala özel hayatınızda olup bitenleri ilk olarak gidip ona anlatmanızı bekler ve tıpkı bir kız arkadaş gibi (en tecrübelisinden) tavsiyelerde bulunur; yeter ki siz isteyin.Biraz gerçeklerden bahsedelim; hangi arkadaşınız sizi güzel huylarınız için tebrik eder ve bunlardan gerçekten gurur duyar? Ya da kim tırnaklarınızı yememeniz için gece gündüz sizi uyarır? Kim kendisine hiç bir faydası bulunmayan iyilikler yapar size? Peki ya bu kadar özverili ve düşünceli biri nerede bulunur? Evde arkadaşlar, evde.İşte annenizin, aslında sizin ilk ve en iyi arkadaşınız olduğunu kanıtlayan o durumlar;