Görüş Bildir
İlişkinizin Sağlığı İçin Altın Kavramı Söylüyoruz! İletişim Kurarak Aranızdaki Bağları Kuvvetlendirebilirsiniz
İletişim hayatımızın tam merkezinde yer alan bir kavram. İletişim kurmadan olmadan olmaz, iletişim kopukluğu olduğu için anlaşamamışsınız, birbirinize niye derdinizi anlatmıyorsunuz gibi cümleleri çok ikili insan ilişkilerinde çok duyuyoruz. Sağlıklı bir ilişki olması için de yapılması gereken tek şey partneriniz ile iletişim kurmak. İşte ilişkide hayat kurtaran iletişim taktikleri;
Türkiye Gençliğinin Aşk Haritası
“Aşkı sahiplenme”, “aşkın resmi dondurması olma” konseptleri ile yola çıkan bir dondurma olan Cornetto, Algida’nın dondurma ürün kategorisinde yer alan diğer markalarına oranla biraz daha farklı bir profil sergiliyor. Magnum daha cezbedici ve şehvetli bir marka kişiliğini sahiplenirken, Cornetto ise “aşkın getirdiği masum heyecanların” izinden gidiyor.
Reklam
Reklam
Eşlerinden Sır Gibi Sakladıkları Birbirinden Tuhaf Gerçekleri İtiraf Ederek Hepimizin Kanını Donduran 15 Kişi
Eşlerinden sır gibi sakladıkları birbirinden acayip durumları anlatarak hepimizin kanını donduran kişilerden 15 itirafı sizler için derleyelim dedik. Bakalım içlerinden sizi en çok şaşırtan hangisi olacak... Detaylar içeriğimizde.👇Not: İçerikte kullanılan tüm görseller temsilidir. Bazı yanıtlar farklı kaynaklardan yararlanılarak netlik, akıcılık ve yerelleştirme açısından revize edilerek aktarılmıştır. 
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam