Görüş Bildir
Oy Kullanmaya Giden Demet Akbağ Bir Kadın Basın Mensuplarıyla Tartışınca Sinirlerine Hakim Olamadı
Ünlü isimlerin oy vermek için sandık başına gitmesi yakından takip ediliyor. Sosyal medyada sandık pozlarını paylaşan oyuncularımız ve şarkıcılarımız haricinde, basın mensuplarının yanında olan ünlü isimlerimizden bir tanesi de Demet Akbağ oldu. Usta oyuncu, basın mensuplarına tepki gösteren bir kadına sinirlenerek, 'O kadar antipatiksiniz ki yazık' dedi.
Merve Dizdar ve Gupse Özay'ın Arkadaşlık Kapışması Kahkaha Kapışmasına Dönerse: Hangimiz Daha Flörtöz?
2020 yılında vizyona giren ve gişede büyük bir çıkış yapan Eltilerin Savaşı filmini mutlaka hatırlıyorsunuzdur. Şimdilerde 'Kuru Otlar Üstüne filmi ile Cannes'ta En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Merve Dizdar ve senaristliği, oyunculuğu, yapımcılığı ile hepimizi kendine hayran bırakan Gupse Özay, Eltilerin Savaşı çıktığında konuğumuz olmuştu! Biz de sizlerin de son derece merak ettiği sorular karşısında arkadaşlıklarını yarıştırmıştık. Peki Merve Dizdar ve Gupse Özay ikilisinden hangisi daha iyi flört ediyor? İşte detaylar...
Reklam
Melikşah Altuntaş, Merve Dizdar'ın Cannes'da 'En İyi Kadın Oyuncu' Ödülünü Almadan Önceki Duygularını Paylaştı
76. Cannes Film Festivali’nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alarak hepimize duygu dolu anlar yaşatan Merve Dizdar, ödül töreni öncesinde Melihşah Altuntaş ile birlikte bir video kaydetmiş. Cannes'da bulunmanın heyecanı ve yer aldığı filmin adaylar arasında olmasının heyecanını anlatan Merve Dizdar, ödülü almasından birkaç saat önceki görüntüleri ile gündem oldu.
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Şifa Kaynağı Tavuklu Kuskus Çorbası Nasıl Yapılır?
Akşam yemeği menüsünün vazgeçilmez tariflerinden çorbayı bol sebzeli ve tavuklu yaptık. Yiyen herkes ikinci kaseyi istedi. Hem az tuzlu ama lezzetinden ödün vermeyen, hem de buram buram tavuk tadıyla bolca övgü alacağınız bir tarif oldu!
Reklam