Görüş Bildir

kahve Haberleri

kahve ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. kahve ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Gündemdeki Gazeteci Murat Ağırel: "Yolsuzluk Yapanın Siyasi Partisi ya da Takımı Olmaz. Hırsız Hırsızdır!"
'Yolsuzluk yapanın siyasi partisi ya da takımı olmaz. Hırsız hırsızdır!' Murat Ağırel bu aralar çok gündemde. Gün aşırı X platformunda TT oluyor. Yani memlekette, dolayısıyla da sosyal medyada en çok o konuşuluyor. Bunun de sebebi sorduğu sorular ve ortaya çıkardığı belgeler ama bana sorarsanız onu bu kadar gündemde tutan daha önemli bir şey daha var ve aslında bir gün her şey yoluna girerse esas tartışmamız gereken konu da bu.Çünkü Ağırel merak ediyor, araştırıyor, sorular soruyor, sorularının muhataplarına ulaşıyor, cevaplarını olduğu gibi aktarıyor ve cevaplar onu tatmin etmezse de karşısındaki kim olursa olsun sormaya devam ediyor.  Yani o aslında kendisinin de söylediği gibi 'işini yapan sıradan bir gazeteci'…Ne hikmetse bizim memlekette süper kahraman muamelesi görüyor.O kadar alışmışız ki gazetecilerin birer ulak gibi kullanılmasına, soracağı sorulara kendi karar vermiş gibi yapan (!) ama sufle alan meslektaşlarıma ve 'reklam panosu' kılıklı köşe yazılarına, TV programlarına...
A101'e 4 Tekerlekli Valiz Seti Geliyor! 30 Kasım 2023 A101 Aldın Aldın Kataloğu
30 Kasım 2023 A101 Aldın Aldın kataloğu Onedio'da! Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden A101 Aldın Aldın katalog listeleri yayınlandı. A101 aktüel kataloğu Onedio'da! A101 kataloğundaki birbirinden cazip indirimleri kaçırmamak için güncel A101 broşür içeriklerimizi takip edebilirsiniz. Bakalım 30 Kasım 2023 Aldın Aldın kataloğunda hangi indirimler var?A101 Aldın Aldın fırsatlarını buradan inceleyebilirsiniz👇'Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.' 'Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'
Araba Renginiz Kişiliğini Ele Veriyor
Yeni bir araba alırken en zor kararlardan birisi renk seçimi yapmaktır. Araştırmaların birçoğu iki kişinin aynı anda bir araba rengi beğenemediğini gösteriyor. Hatta birçok çiftin arabanın modelinden ziyade rengi konusunda anlaşamadığı görülüyor. Özellikle araba rengi tercihi konusunda birçok araştırma yapılıyor. Bu araştırmalar en popüler araba renginin uzun yıllardır beyaz olduğunu gösteriyor.
BİM'e Stanley Termos Geliyor! 28 Kasım - 1 Aralık 2023 BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu
1 Aralık 2023 BİM Aktüel İndirim Kataloğu Onedio'da! Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden BİM aktüel ürün katalog listeleri yayınlandı. BİM aktüel kataloğundaki birbirinden cazip indirimleri kaçırmamak için güncel BİM broşür içeriklerimizi takip edebilirsiniz. Bakalım BİM katalog bu hafta 2023 ürünleri arasında bizleri neler bekliyor. BİM kataloğunda bu hafta hangi ürünler satışa çıkacak? Gelin birlikte bakalım.BİM Aktüel indirim fırsatlarını buradan inceleyebilirsiniz.👇Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.“Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.”
Gülümseten Kasım Fırsatları: Prime Gecesi'ne Özel Sürpriz Ürünlerde Muhteşem Fırsatlar Başladı!
Dikey süpürgeden kedi mamasına, her evin her türlü ihtiyacı, bu akşam Gülümseten Kasım Prime üyelerine özel indirimleri ile başladı! Prime üyelerine özel, Gülümseten Kasım indiriminden edinebileceğiniz ürünleri listeledik. Philips Tam Otomatik Kahve Makinesi ve daha fazlası içerikte!Her 30 dakikada yenilenen fırsatları kaçırmamak için acele edin! Prime’a özel seçili ürünlerde 24 Kasım 18:00 – 25 Kasım 04:00 arasında geçerlidir. Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.Bu içerik 24.11.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.
Kasım İndirimlerinden En Çok Satın Alınan Ürünler
Kasım ayı indirimlerle geçti. Bu indirimlerde herkes ihtiyacı olanları aldı. Artık sonuna geldiğimiz indirimlerde bazı ürünler diğerlerine göre daha çok alınıyor. Gelin birlikte Kasım indirimlerinin en çok satan ürünlerine bakalım...'Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.''Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.' Bu içerik 27.11.2023 tarihinde güncellenmiş, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.