Görüş Bildir

Günlük Burç Yorumları Haberleri

Günlük Burç Yorumları ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Günlük Burç Yorumları ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

29 Eylül 2023'te Eylül 2023 Süper Hasat Dolunayı Gerçekleşecek
Batı Astrolojisine göre öncü Koç burcunda gerçekleşen eylül ayı dolunayı herkesin harekete geçme isteğini aydınlatıyor. Koç, Mars tarafından yönetilen bir burç olduğundan, sonbahar mevsiminin yavaşlaması tam olarak ortaya çıkmadan önce, herkes kendi bağımsız uğraşlarına son bir kez daha teşvik edilecektir. Başkalarının etkisi altında kalarak yanılgılar yanlışlar pişmanlıklardan kaçışlar serüveni bu Süper Dolunay ile arkamızda kalıyor.  Ne olursa olsun zarar vermek ya da üstün gelmek için güçlerini birleştirmek, bir an için başarılı olmanın bir yolu olsa da, gerçekleştirmeniz gereken belirli hedefler vardır. Bunu en iyi kendi başınıza başarabilirsiniz. Kendi başarılarınızın gidişatından memnun olduğunuzda ilişkilerinizde daha iyi ortaya çıkacağınız için Koç Süper dolunayı, herkesten ayrı olarak ateşinizi neyin yaktığına yeniden odaklanma şansınızdır. Biraz bencil olmak kötü bir şey olmak zorunda değil. Kendini bilen yanlışa düşmez hataları yanılgıları telafi eder. Süper Ay, Ay'ın yörüngesinde Dünya'ya en yakın noktaya ulaşmasıyla meydana gelir ve Ay'ın normalden daha yakın, daha parlak ve daha büyük görünmesine neden olur. Oldukça nadir görülen ay aylarıdır ve yılda yalnızca üç ila dört kez gerçekleşir. 29 Eylül'de saat 05:57'de (ET) gerçekleşecek Süper Hasat Ayı, 2023'ün sonuncu Süper Dolunayı.Hasat ayı nedir?Eylül ayının Süper Ay'ı, sonbahar ekinoksundan kısa bir süre sonra gerçekleşmesi nedeniyle Hasat Ayı olarak kabul edilir. Hasat Ayları genellikle gün batımı civarında meydana gelir (bu yıl olmasa da), ayın ışığını Dünya'ya, güneşin gün boyunca kaybolmaya başladığı saatte yansıtır. Bunun, hasatçılara sonbahar resmi olarak başlamadan önce ekinleriyle ilgilenebilmeleri için birkaç ekstra ay ışığı akşamı sunacağı söyleniyordu. Aynı zamanda yaygın olarak Mısır Ayı olarak da anılır ve Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeyinde mısır hasadının zirveye ulaştığı zamanı ifade eder.İşte her burcun Eylül 2023'teki Süper Hasat Ayı'ndan bekleyebileceği şeyler:
2024'ün En Şanslı Burçları
Yoluma, yolculuğuma ve hayatıma hoş geldiniz. Ben uzman astrolog Hakan Kalkan bu yazımızda 2024 yılında hangi burç, hayatının hangi alanında şanslı, sizlere anlatacağım.Zira anlatmak lazım, yalana karşı gerçeği, yanlışa karşı doğruyu, haksızlığa karşı hakkı ve umutsuzluğa karşı umudu.2024 yılında birçok önemli gezegen hareketi var ve bu gezegen hareketlerinin hayatlarınıza olan etkilerini de bir sonraki yazımda sizlerle paylaşacağım. Bu yazımda ki amacım ise 2024 yılında sizlerin doğru yönde ilerlemenizi sağlamak.
Ünlü Astrologların Kehanetlerine Göre 29 Eylül Koç Burcu Dolunayı Nasıl Geçecek Açıklıyoruz!
Koç burcundaki dolunay, 29 Eylül Çarşamba günü İstanbul saatine göre 12:57'de meydana geliyor. Bu dolunay, Uranüs ve Venüs'ün güçlü etkisi altında olacak. 15 Eylül yeniayında attığımız adımların meyvelerini toplama zamanı geldi. Ayrıca, Temmuz'un ilk yarısına dair hatırlatıcı ikili ilişki olaylarıyla da karşılaşabiliriz. Peki, burçları bu dolunay sürecinde neler bekliyor? Ünlü astrologların yorumlarıyla dolunayın etkilerini nasıl yaşayacağız?
Zor Bir Yıl Daha Bizleri Bekliyor! Detaylarıyla Birlikte 2024 Burç Yorumları
2023 yılı sizler içinde benim için de pek parlak ve iç açıcı bir yıl değildi. Bu sebeple bu yılın bitmesinden duyduğum memnuniyeti inanın tahmin edemezsiniz. Lakin ne yazık ki 2024 yıllıda bizler için pek parlak bir yıl olarak görünmüyor. Zira birçok olumsuz gezegen hareketi mevcut ve ne yazık ki ülkemizin içinde bulunduğu bazın sorunlar ise bu gezegen hareketlerinin hayatlarımıza olan etkilerini de bir hayli arttırıyor. Sanırım “doğduğun coğrafya kaderindir sözüne haklılık vermek gerekir. Hazır konu coğrafya ve ülkemize gelmişken önümüzdeki yazımında ülkemizin ve içinde bulunduğu coğrafyanın 2024 yılı analizi olacağını belirtmekte fayda var.Diğer bir konu ise sizlere 2024 yılının ilk hediyesini vermek istiyorum ve bu sebeple yılbaşı gecesi Instagram profilimde doğum haritası analizi çekilişi yapacağım. Çekilişe katılmak isteyenler beni Instagram’da takip edebilirler.Gelelim 2024 yılındaki gezegen hareketlerinin hangileri olduğuna, hazır yeri gelmişken de belirteyim bu yazımda yer alan her gezegen hareketinin hayatlarınıza olan etkileri tarafımca köşemde paylaşılacaktır.
Astroloji Eğitimi-1   Astroloji Nedir?
Ders 1Merhaba Arkadaşlar,Size birlikte çok güzel ve basit bir şekilde astrolojiyi anlatmak için bir yazı dizisi hazırladım. Bu yazı dizimizle beraber astrolojiyi hayatımızda daha kolay bir şekilde uygulayabilir, zamanın kalitesini işlerimizle adapte edebilirsiniz.
30 Eylül Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
30 Eylül Cumartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre Oğlak burcunun 30 Eylül Cumartesi günü nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları...