Görüş Bildir
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın "Bana Her Şey Kemal'i Hatırlatıyor" Videosuna Sabah Ekibinden Gece Yarısı Tekzibi!
Dünya Engelliler Günü'nde kaydedilen Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Bana Her Şey Seni Hatırlatıyor' şarkısına eşlik ettiği anlar, sosyal medyanın gündemine oturdu. Videoda yanında yer alan kişiyi gösterip 'Bana Her Şey Kemal'i Hatırlatıyor' şeklinde duyulan Erdoğan'ın görüntülerine Sabah ekibinden tekzip yayınlandı, Erdoğan'ın Kemal değil Cemal dediği açıklandı.
4 Aralık 2023 Pazartesi Akşamı Kaçırdığın Haberler
Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup 'ne olmuştu ya' diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 4 Aralık Pazartesi akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…
Reklam
Reklam
Prof. Dr. Naci Görür İçinden Fay Hattı Geçen 18 İli Açıkladı: Depremde Yaşadıklarını Gözyaşları İçinde Anlattı
Marmara Denizi'ndeki depremler sonrasında fay hattı tedirginliği yeniden baş gösterdi. Uzman isimler birçok şehri fay hattı nedeniyle uyarmaya devam ediyor. KAFA TV'de yayınlanan programa konuk olan Prof. Dr. Naci Görür, içinden fay hattı geçen 18 ili tek tek açıkladı. Ayrıca Naci Görür, Kahramanmaraş depremi zamanı yaşadığı bir anıyı da gözyaşları içinde anlattı...
Fatih Terim Tarafı Sessizliğini Bozdu! 'Fatih Terim Fonu Diye Bir Tespit Yok'
Banka müdürü Seçil Erzan'ın aralarında ünlü futbolcuların da bulunduğu 19 kişiyi dolandırması olayında adı geçen teknik direktör Fatih Terim'in avukatları konuyla ilgili yazılı açıklama yaptı.Avukatlar, Terim'in dolandırıcılık olayıyla ilgisi olmadığını, 'Fatih Terim fonu' diye bir tespit olmadığını belirterek konuyla ilgili yasal takip yapılacağını açıkladı.
Reklam
Reklam
Cüneyt Özdemir'den Erk Acarer'e Barış Çubuğu: 'Berlin'e Geldiğimde Beraber Kit Kat'a Gideriz'
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformu Twitter üzerinden tartışan gazeteci Cüneyt Özdemir ve Erk Acarer arasındaki buzlar eridi. Erk Acarer'e haksızlık yaptığını söyleyen Özdemir, 'Geçmişte de benim gazeteciliğimi sorgulayan kimi polemikler yaratmak istiyordu, biraz onun devamı gibi gördüm. Ama yine de kendisine böyle bir cevap vermemeliydim.' ifadeleriyle özür diledi. Acarer, Özdemir'in paylaşımını alıntılayarak özrünü kabul etti.
Reklam
Reklam