Görüş Bildir
Türkiye’nin AIDS Karnesi: Acil Önlem Çağrısı
Türkiye’de, AIDS vakalarındaki artış dikkat çekici noktaya geldi. Türk Dermatoloji Derneği Veneroloji Çalışma Grubu Başkanı Prof. Dr. Osman Köse acil önlem çağrısı yaparken, önlem alınmaması durumunda vaka sayılarının toplum sağlığını derinden etkileyecek duruma geleceğini söyledi.
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Seçil Erzan'ın Fondaki AKP'li Meclis Üyesinin Yasak Aşkı Olduğu İddiası Gündemde
Ünlü gazeteci İsmail Saymaz bugünkü yazısında, Seçil Erzan'ın para transferlerinde yardımcısı olarak görev yapan Ali Yörük'ün ifadesine yer verdi. Yörük, ifadesinde Erzan ile AKP Çorlu Belediye Meclis Üyesi Nuri Köşkdere arasında yasak bir aşk ilişkisi olduğunu iddia etti. Diğer yandan Halk TV'nin haberinde, 10 Haber'den Masum Gök 'Fatih Terim Fonu' vurgununda Çorlu'da Erzan'a para verenler olduğunu belirtildi.
Deprem Bölgesinde Mücbir Sebep Uzatılacak mı? "Borçlar Çığ Gibi Duruyor"
6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli depremlerden 11 il etkilenmişti. Çok sayıda vatandaşın hayatını kaybettiği felaketlerde, maddi boyut da kalanlar için çok yıkıcı olmuştu. 11 ilde felaketlerden etkilenenler için uygulanan, temmuz ayında da uzatılan 'mücbir sebep' düzenlemesi 30 Kasım'da sona eriyor. Ancak bölgede işlerin normale dönmesi için henüz erken.
Reklam