Görüş Bildir

Yapay Zeka Haberleri

Yapay Zeka ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Yapay Zeka ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Yapay Zeka Artık Her Yerde: Yeni Bard AI, Bundan Böyle Tüm Google Hizmetlerinde Kullanıcılara Yardımcı Olacak!
2023 yılı ile beraber hayatımızı baştan aşağı değiştiren yapay zeka teknolojisi, bugünlerde geçtiğimiz aylara kıyasla daha sessiz bir şekilde de olsa gelişimine devam ediyor. Son olarak yeni endüstrinin en büyük oyuncuları arasında yer alan Google, ChatGPT'nin rakibi olarak gösterilen sohbet robotu Google Bard AI için yeni bir güncelleme yayınladı. Yenilenen Bard, önemli özellikleri sayesinde yapay zeka teknolojisinin adeta seviye atlamasını sağladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk'la Görüştü: Fabrika İstedi, TEKNOFEST'e Davet Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 78. Genel Kurulu'na katılmak için gittiği ABD'de milyarder iş insanı Elon Musk'la bir araya geldi. Görüşmede, Erdoğan, Musk'a Tesla'nın yedinci fabrikasını Türkiye'de kurması için çağrıda bulundu, Teknofest'e davet etti.Görüşme sonunda Erdoğan, Musk'a kendi kitabını, çocuğuna ise futbol topu hediye etti.İşte detaylar ⬇️
Hayatınızı Kolaylaştırıp İşlerinizi Hızlandıracak Olmazsa Olmaz 32 Yapay Zeka Uygulaması
Yapay zeka, modern dünyanın hızla değişen tempo ve gereksinimlerine ayak uydurabilmek için gerekli bir araç haline gelmiştir. İster bir işletme sahibi, pazarlamacı, ya da günlük yaşantınızı daha verimli hale getirmek isteyen bir birey olun, yapay zeka araçları çok geniş bir yelpazede yardımcı olabilir. Biz de bu alanda dikkat çeken bazı araçları sizler için sıraladık. 👇 Kaynak: 1, 2, 3, 4
MSI RTX 40 Serisi Laptoplar ile Okula Dönüş Kampanyası Devam Ediyor!
PCMAG okuyucu ödülleri oylamasında en çok beğenilen laptop kategorisinde son üç senedir birinciliği kimseye kaptırmayan MSI, 1 Ekim 2023 tarihinde sona erecek olan okula dönüş kampanyasında 8.999 TL’den başlayan fiyatlar sunuyor. Dilerseniz kampanyaya dahil modellerden bazılarına ve NVIDIA’nın RTX 40 serisi ekran kartlarında sunduğu teknolojilere birlikte göz atalım.