Görüş Bildir

Roket Haberleri

Roket ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Roket ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Kocasının Kendisine Yaptığı Yorumları "Mizah Amaçlı" Paylaşan Kadın Tartışma Yarattı
Bir zamanlar sosyal medyada atılan postlar görgüsüzce veya şov amaçlı bulunur, bu tip şeyler ayıplanır, hatta sosyal medyanın ne kadar kötü bir yer olduğundan dem vurulurdu. Ancak o günler bugüne kıyasla güzel günlermiş. Görgüsüzlüğün yerini zorbalamanın alması tüm eski dertlerimizi unutturdu. Bir kadın da TikTok'ta giyimi nedeniye kendisine sert sözler sarf eden eşini mizah amaçlı paylaşınca Twitter yangın yerine döndü.
“Fatih Portakal Sözcü TV ile 9 Ay İçin 14 Milyon TL’ye Anlaştı” İddiası
En çok izlenen ana haber sunucu olan Fatih Portakal’ın, yeni sezonda da Sözcü TV’de devam edip etmeyeceği merakla beklenirken sürpriz bir iddia gündeme geldi. Medyaradar’dan ‘Keskin Kalem’in köşesine taşıdığı iddiaya göre; Fatih Portakal, Sözcü TV ile 14 Milyon TL karşılığında anlaştı. Bu paranın dışında Fatih Portakal’ın İstanbul - İzmir uçak biletleri, İstanbul’da konaklaması ve makam şoförü de var. İşte detaylar…