Görüş Bildir

Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş, 1903 yılında kurulan bir spor kulübüdür. Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak da bilinir. Kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi'dir.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 1903 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Osmanlı Jimnastik Kulübü adıyla tescil edilen ilk spor kulübü olmuştur. Birçok branşta aktif olan kulüp daha çok futbol takımı ile bilinmektedir. Erkek futbol, kadın futbol, erkek basketbol, kadın basketbol, erkek voleybol, kadın voleybol, erkek hentbol, tekerlekli basketbol aktif olduğu branşlardan sadece birkaçıdır. Basketbol takımı 2 kez şampiyon olmasının yanında, 2011-12 sezonunda Eurochallenge kazanarak ilk kez Avrupa Şampiyonluğu'nu elde etmiştir. Kadın basketbol takımı da aynı şekilde çeşitli başarılar elde etmiştir. Futbol takımının ise Süper - Lig'de 14 şampiyonluğu, 10 Türkiye Kupası, 2 Federasyon kupası bulunmaktadır.

Popüler İçerikler

Türkiye Bunu Konuşuyor! Merve Taşkın: "Ayda 100 Bin Dolar Kazanıyorum, Hedefim ise 1 Milyon Dolar"
'Bazen hayat sizin canınızı öyle bir yakar ki ateşin ta kendisi olursunuz.' Merve Taşkın'ın bir video röportajını izlerken içimden geçen cümle tam da bu idi.  Babasını henüz iki yaşındayken bir cinayete kurban vermiş ve bu gerçekle seneler sonra yüzleşebilmiş bir kız çocuğu. Şimdi ise cesur bir bir internet fenomeni. Çok nefret edilen, çok takip edilen ve bir şekilde günah keçisi ilan edilip toplumun ahlakını bozmakla suçlanan biri...Son yazdığım cümle bana ironik geliyor. Zira köpeklere dahi tecavüz edilen bir coğrafyada HER ŞEYİN TEK suçlusu bu genç kadın olamaz. Yani Merve Onlyfans hesabını kapatırsa bütün ahlaksızlıkların son bulacağını sanmıyorum. Ben onu tanımak istedim. Çok büyük hayalleri var. Sorulan sorulara ÇOK SANSÜRSÜZ cevap verdi.  Ben yazarken ürktüm, o bunun içinde yaşıyor...  Merak edenler ilk bölüm aşağıda. Röportajın devamı iki gün sonra.
Omar Colley’in Golü ve Beşiktaş’ın Suskunluğu
Beşiktaş Trabzonspor maçı ile ilgili bir önceki yazımda yer vermediğim bir konuyu yazmak istiyorum:Her takımın sezon başında bir uyum süreci vardır. Sezon süresince de takım performansında inişler çıkışlar olabilir. Üstelik Beşiktaş’ın bu kadrosundaki oyuncuların büyük bir kısmı hazırlık kampında birlikte olamadılar.İşte böyle durumlarda, yani takım kötü performans gösterirken kazanmak önemlidir. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın oyunlarına baktığımızda, onların da bu iyi kadrolarına rağmen iyi performans göstermediklerini görüyoruz. Ama buna rağmen puanları topluyorlar. Bu puanlarda hakemlerin ve VAR’ın etkisinin olmadığını kimse söyleyemez. Beni, rakiplerin kazandığı haksız puanlardan çok, Beşiktaş’ın gasp edilen hakları ilgilendiriyor. Pendikspor maçında resmen Beşiktaş’ın iki puanı gasp edilmiş oldu.
Beşiktaş Yönetiminin Yanlış Onana'yı Transfer Ettiği İddiası Sosyal Medyanın Gündeminde
Çalımlarıyla, ücretleriyle, pazarlıklarıyla bol dramalı bir transfer dönemini daha geride bıraktık. Özellikle üç büyükler kadrolarını şöhretli isimlerle takviye etse de genel kanaat Beşiktaş taraftarının bu transfer döneminden pek memnun kalmadığı yönünde. Transfer penceresinin kapanmasının ardından Hürser Tekinoktay'ın iddiaları ise spor gündemine birinci sıradan yerleşti. Tekinoktay'ın iddiasına göre Ahmet Nur Çebi Amadou Onana yerine Jean Onana'yı transfer etti.
Yüksek Yüksek Tepelere Hep Ev Kurdular! İstanbul Gökdelenlerinde Kira ve Aidatlar Ne Kadar?
İstanbul'da residence yaşam tarzı giderek yayılsa da ev fiyatları ve alım gücü ilişkisi nedeniyle giderek bu evlerin sefasını da yabancılar sürmeye başladı. Üst düzey gelir gruplarına ait olan residencelardaki yaşam tarzı bir yandan hayatını kolaylaştırırken, diğer yandan da bunun karşılığı ödemek güçleşiyor. Kiraların da çoğunda dolar bazında olduğu İstanbul'un lüks gökdelenlerinin rahatlığını sürmek için ne kadar aidat ödemek gerekiyor?