Görüş Bildir
Türk ve İngiliz Taraftarlar Arasında 23 Sene Önce Kopenhag'da Yaşanan Meydan Kavgasını Kimler Anımsıyor?
Galatasaray bu akşam Şampiyonlar Ligi'ne geri dönüyor. Zorlu gruptaki ilk rakip ise Danimarka'nın güçlü temsilcisi Kopenhag. Kopenhag dendiği zaman tüm Galatasaraylıların aklına 2000 yılındaki UEFA Kupası finali geliyor. Kopenhag'daki finalin  saha dışında yaşanan yönleri de tarihi bir niteliğe sahipti. O sene Leeds United ile İstanbul'da oynanan maç öncesi çıkan olaylarda iki Leeds taraftarı yaşamını yitirmişti. Ardından gidilen Kopenhag'daki finalden önce ise Türk ve İngiliz taraftarlar arasında Danimarka tarihine geçen büyük bir meydan kavgası yaşanmıştı. Öyleyse gelin, Galatasaray-Kopenhag maçından önce bu tarihi süreci yeniden hatırlayalım.
Reklam
Reklam
El Atmadığınız Bir Bu Kalmıştı: Icardi'nin Eşi Wanda Nara Gelen Dizi Tekliflerine Daha Fazla Dayanamadı
Galatasaray'ın son dönemlerin en gözde oyuncusu Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara'ya olan hayranlığın sonu gelmiyor. Hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara, bir dönem Icardi'nin Galatasaray'dan ayrılabileceği yönünde kararlar almış ve taraftarların yüreğini ağzına getirmişti. Herkesin çok sevdiği Wanda Nara'ya sık sık dizi teklifi geliyormuş. Fenomen isim gelen bu tekliflere daha fazla dayanamayarak bir adım atmış...
Reklam
Galatasaray'dan Ahmet Çakar ve Beyaz TV Açıklaması
Galatasaray, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla Beyaz Futbol ile ilgili hukuki sürecin başlatıldığını ve Beyaz TV kanalının Galatasaray Spor Kulübü’nün gerçekleştireceği tüm organizasyonlara girişleri yasaklandığı duyurdu.
Reklam
Reklam
Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde!
Galatasaray, Şampiyonlar Ligi play-off turu rövanş karşılaşmasında Molde'ye geçit vermedi. İlk maçı deplasmanda 3-2 kazanan Galatasaray, kendi evinde de rakibi karşısında 2-1 kazanmayı başararak Şampiyonlar Ligi vizesi almayı başardı!
Reklam