Görüş Bildir
Melissa Vargas'ın Doğum Gününde Kolbastı Oynadığı Anlar Size "Bu Nasıl Bir Simülasyon?" Dedirtecek
Filenin Sultanları'nı hem başarılarıyla hem de davranışlarıyla öve öve bitiremiyoruz bildiğiniz gibi. Sosyal medyanın en sevilen gündemi olan Filenin Sultanları, bugün yine karşımızda. Özellikle uçuşları ve smaçlarıyla tüm ülkeyi kendine hyaran bırakan Melissa Vargas... Vargas'ın kendi doğum günü partisinde kolbastı oynadığı anlar sizi hayrete düşürecek.
Reklam
Reklam
On Parmağında On Marifet Olan Başarılı Bir Kadın Pilot: Seda Kaçan
Seda Kaçan, Türkiye Pist Şampiyonası'nda başarıya ulaşarak kadın pilotlar arasında öne çıkıyor ve aynı zamanda Pepsi'nin kıdemli marka müdürü olarak kariyerini sürdürüyor. Engelleri aşarak motor sporlarında başarılı bir yolculuk geçiriyor ve sözleriyle kendini ifade ediyor: 'Kupalarım cevabım oldu, engellere rağmen başardım.'
Reklam
Reklam
Hem Eğlenceli Hem de Bilgilendirici 10 Soruluk Gurme Futbol Testi
Sonsuz bir futbol aşkıyla yanıp tutuşan herkes için özel olarak hazırladığımız bu doğru-yanlış testi, futbol dünyasının büyülü atmosferine sizi davet ediyor. Dünya kupalarından efsane futbolculara, tarihi anılardan önemli istatistiklere kadar her şeyi sınamak için hazır olun. Şimdi top sizde, hazırsanız ilk sorumuz gelsin!
Reklam
Hocamızı Rahat Bırakır mısınız? Voleybol Takımının Başında Santarelli'yi Görmek İsteyen İtalyanları Feci Üzdük
İtalyan basını, İtalya Kadın Voleybol Takımı'nda antrenör Mazzanti'nin ayrılığı sonrası takımın başında kimi görmek istersiniz diye anket başlattı. A Milli Kadın Voleybol Takımımız ile bu sene alınabilecek tüm kupaları alan antrenörümüz Santarelli de bu ankette aday olarak gösterildi. Dün sonuçlanan ankette tabi ki de hocamıza dokundurtmadık.
İstanbul'daki Formula 1 Pistinin Geleceği Nasıl Şekillenecek? TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı'ndan Açıklama
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED), İstanbul Park'ın kapılarını Türk sporuna ve özellikle otomobil sporlarına açma yönünde eyleme geçti. Pistin şu anda amacına hizmet etmediğini ve otomobil sporcularının burada yarış yapma fırsatı bulamadığını belirten başkan Eren Üçlertoprağı ayrıca, profesyonel yönetim kadrosuyla birlikte tesisin yönetimine talip olduğunu duyurdu.
Reklam