Görüş Bildir

Antalya Haberleri

Antalya ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Antalya ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Jeofizik Mühendisi'nden Deprem ve Tsunami Uyarısı: "Türkiye'de 6 Şehir Risk Altında..."
Ünlü Jeofizik Profesörü Dr. Ahmet Ercan, Türkiye'nin altı farklı ilini etkileyebilecek potansiyel bir deprem konusunda uyarıda bulundu. Ercan, Muğla'da 7.1 ve Muş'ta 6.7 büyüklüğünde depremler yaşanabileceğini ifade etti. Ercan'ın belirttiği bir diğer önemli nokta ise, Muğla'nın deniz kıyılarında Güney Ege dalma batma kuşağında oluşabilecek depremler sonucunda bir tsunami oluşma ihtimali. Bu durum, bölgedeki halk ve yetkililer için büyük bir endişe kaynağı olabilir.
Deprem mi Oldu? 21 Eylül Perşembe 2023 AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi
Deprem, Türkiye'nin sürekli karşı karşıya olduğu bir durumdur. Her gün farklı şiddetlerdeki sarsıntılar yaşanıyor ve bu sarsıntıların büyüklüğü ile merkez üssünün belirlenmesi için Kandilli Rasathanesi ve AFAD büyük bir özveriyle çalışıyorlar. Bu önemli bilgiler, internet aracılığıyla hızla yayılarak, en son deprem haberleri vatandaşlarımıza iletiliyor. 21 Eylül Perşembe günü hangi bölgemizde deprem olduğu merak konusu. Peki, en son deprem nerede ve ne zaman oldu?İşte 21 Eylül tarihine ait AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin deprem bilgileri...
Yine Deprem mi Oldu? 19 Eylül Salı 2023 AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi
Deprem meselesi, Türkiye'nin sürekli olarak karşı karşıya olduğu bir durum. Her gün çeşitli şiddetlerdeki sarsıntıları deneyimliyoruz. Bu durumda, Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın bu sarsıntıların büyüklüğünü ve merkezini belirlemeye yönelik gösterdikleri çaba, büyük bir önem arz ediyor. İnternetin hızıyla, en son deprem haberleri hızlı bir şekilde vatandaşlara sunuluyor. 19 Eylül Salı günü, ülkemizin hangi bölgesinde deprem olduğu merak konusu. Peki, en son deprem nerede ve ne zaman gerçekleşti? İşte, 19 Eylül ile ilgili AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden alınan deprem bilgileri.
Bir Bu Eksikti! İstanbul'da Bir Mafya İnfazı Daha: Emekli Polis Öldü
Türkiye'de yer alan suç örgütü liderleri azmış gibi Azeri, İsveç ve Rus mafyası da gözünü Türkiye'ye dikti.  Antalya’da 2020 yılında öldürülen ve Büyükçekmece’de anıt mezarı bulunan Lotu Quli lakaplı Azeri suç örgütü elebaşı Nadir Salifov’un yeğeni Magamet Kurbanovi’nin bulunduğu araç, Beylikdüzü’nde kurşunlandı.