Görüş Bildir
Seçtiğin Filmlere Göre Şov Peşinde misin?
Sosyal medyanın etkisiyle son zamanlarda hepimizin içinden bir 'şov ustası' çıktı desek yeridir. Hepimiz yaptığımız her şeyi sosyal medyada gösteriş haline getirmekten geri duramıyoruz. Peki sen şov meraklısı bir insan mısın? Testteki filmlerden seç, sana cevabını hemen verelim.Hazırsan başlıyoruz!
Reklam
Reklam
Beren Saat'in İstanbul İçin Son Çağrı Filminde Kayıp Eşya Bölümünden Bulduğu Elbisenin Fiyatı Ortaya Çıktı
Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u yıllar sonra buluşturan İstanbul İçin Son Çağrı filmi izleyiciyle buluştu. Filmin detayları da sosyal medyada konuşulmaya başlandı haliyle. Özellikle de Beren Saat'in giydiği kıyafetler, izleyenler tarafından çok beğenildi. Saat'in otelin kayıp eşya bölümünden bulup New York sokaklarında ışıl ışıl gezdiği elbisenin fiyatı da ortaya çıktı!
Reklam
Reklam
Reklam
Yönetmenin Oyuncuları Gerçekte Öldürme Şüphesiyle Yargılandığı 'Cannibal Holocaust' Filmini İnceliyoruz!
ÖNEMLİ UYARI: Filmin sahneleri son derece rahatsız edici.1980 yapımı bu film, içerdiği şiddet, cinayet ve tecavüz sahneleri sebebiyle 50'den fazla ülkede sansürlendi ve yasaklandı. Filmin yönetmeni filmdeki oyuncuları 'öldürmek' suçundan yargılandı ve hayatta olduklarını kanıtlaması istendi. Davadan ancak hayatta olduklarını kanıtlayarak beraat edebildi.
'Şahsi Meselemiz' Filminin Setinden Enkaz Önünde Paylaşılan Gülümsemeli Poz Tepki Aldı
Ülkemizi derinden sarsan ve sayısız vatandaşımızın canını yitirdiği 6 Şubat depremi, hala çok taze ve yaralarımız iyileşmedi. Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Hatay benim şahsi meselemdir' sözünden yola çıkılarak ismi konulan Şahsi Meselemiz filmi, ilk günden beri tepkilerin odağında. Hatay deprem bölgesinde çekimleri gerçekleştirilen filmin setinden gelen bir yeni poz, tartışmaları da yeniden alevlendirdi.
Reklam