Görüş Bildir

İspanya Haberleri

İspanya ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. İspanya ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Ödüllü Güzellik Uzmanı Olarak Bilinen Vanya Gaberova'nın Rus Ajanı Olduğu Ortaya Çıktı!
Kişisel bakım için bazen uzmanlardan yardım almak zorunda kalabiliyoruz. Saçlarımızı kestirmek, manikür-pedikür ve hatta son yıllarda çok popülerleşen kirpik ve kaş işlemlerini yaptırmak için  işin ehli olan uzmanlara kendimizi emanet ediyoruz. Peki şimdiye kadar hiç bu kadar güvenip hizmet aldığınız insanların meslek hayatı dışındaki gerçek hayatlarını merak ettiniz mi? Etmediyseniz de bu içeriğimizi okuduktan sonra kendinizi sorulara dalmaktan alı koyamayacaksınız. Buyurun...👇
Doktorlar Gidiyor, Ortalama Düşüyor! Kişi Başına Düşen Doktor Sayısında Avrupa'da Sonuncu Olduk
Türkiye'de doktor ve sağlık çalışanlarına şiddetin önü kesilmezken, sağlık hizmetlerinde ve eğitiminde iyi olan ülkemizden fırsatını bulanlar da soluğu yurt dışında alıyor. Özellikle Almanya ve Avrupa ilk tercihleri olan doktorların sayısının giderek azalmasında ekonomik nedenler de ilk sıralarda geliyor. Doktor sayısı Türkiye'de halen yüksek görünse de nüfusa oranlandığında işler değişiyor.
Avrupa ve Türkiye'de Enflasyona Göre Maaşlar Ne Kadar Arttı?
Enflasyon Türkiye'nin sorun olduğu kadar Avrupa'nın hatta tüm dünyanın sorunu ancak biz biraz daha yüksek hissediyoruz orası kesin. Enflasyon durduk yerde paranızın eksilmesi olurken, bu durumdan en çok etkilenen kesimler özellikle alt ve orta gelir kesimi oluyor. Orta gelir kesiminde gelirler genelde sabit olduğundan yapılan zamlar reel erimeye yetişemeyebiliyor. Reel dediğimiz kısım da enflasyon karşısında gücünü korumak oluyor. Gelin Türkiye ve Avrupa'da durum ne olmuş bakalım.
27 Eylül Çarşamba Akşamı Kaçırdığın Haberler
Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup 'ne olmuştu ya?' diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 27 Eylül Çarşamba akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri...