Görüş Bildir
Seni Kim Üzüyor?
Fark etmeseler de kırıldığımız insanları zaman geçtikçe içimizde daha da büyütürüz. Bizi üzen ve kıran herkese fazla değer verdiğimiz için bu üzüntümüz de çok fazla büyür. Seni kim üzüyor? Eğer hazırsan;Haydiiii testee!
Bu Davranışlarda Bulunuyorsan İçinde Bitmeyen Bir Şeyler Var Demektir!
Üzerinden çok fazla zaman geçse de unutamadığımız veya unutmak istemediğimiz her şey aklımızın bir köşesinde yer edinir. İçimizde ve kafamızda bitiremediğimiz bu şeyler de yıllar boyunca bizimledir. Bu davranışlarda bulunuyorsan içinde bitmeyen bir şeyler var demektir!Eğer hazırsan;Haydiii!
Reklam
10 Soruluk Psikolojik Teste Göre Seni Esir Alan Düşünce Ne?
Düşüncelerimizi kontrol etmemiz bazı anlarda zorlaşabilir. Böyle anlarda günlük hayatımıza devam etmek bile bizim için imkansız hale gelebilir. Bu 10 soruluk psikoloji testine göre seni esir alan düşünce ne?Eğer hazırsan;Başlayalım!
Reklam
Reklam
Karakter Testi: Uyumlu musun Yoksa Uyumsuz mu?
Belki ruh halimizden belki de karakterimiz gereği gösterdiğimiz davranışlar başkaları tarafından farklı yorumlanabilir. Sen uyumlu musun yoksa uyumsuz mu?Eğer hazırsan;Haydiii testeee!
Reklam
Sen Neden Üzgünsün?
Zaman zaman hepimiz anlamlandıramadığımız bir mutsuzluk içinde oluyoruz. Bazen de sıkıntılar karşısında tüm neşemizi yitirebiliyoruz. Peki sen neden üzgünsün?
Reklam
Sen Neden Kaybediyorsun?
Yaşadığımız veya doğrusunun o olduğuna inandığımız durumlarda, aldığımız kararlar aslında çok da doğru olmayabilir. Bu test senin neden kaybettiğini ortaya çıkartıyor!Eğer hazırsan;Başlayalım!
Reklam
  • 1