Görüş Bildir
Filenin Sultanları'nı Okullarında Heyecanla İzleyen Minikler Kalplerimizi Isıttı!
A Milli Kadın Voleybol Takımımız, aldıkları her zaferle göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. 2024 Paris Olimpiyat Elemeleri'nde büyük bir mücadele veren Filenin Sultanları karşısında hiçbir takım duramıyor. Ülkemize büyük bir gurur yaşatan Filenin Sultanları'nın maçlarını okullarında izleyen minikler ise hepimizi duygulandırdı!
Eda Erdem'den Yıldız İsme Veda: Walewska Oliveira Kimdir, Neden Öldü?
Brezilyalı eski Mili Voleybolcu Walewska Moreira de Oliveira 43 yaşında hayatını kaybetti. Brezilya Milli Takımı başarılı ismi maç sırasında anmayı ihmal etmedi. A Milli Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Erdem ise sosyal medya hesabınan paylaşımda bulundu. Peki Walewska Oliveira kimdir, neden öldü?
Reklam
Reklam
Melissa Vargas'ın Ebrar'a Bakarak İstiklal Marşı'na Eşlik Ettiği Anlar Viral Oldu
Filenin Sultanları yine sahalarda fırtınalar estiriyor. 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri B Grubu mücadelesi sürerken, grupta ilk 2'ye girerek Paris 2024 biletini alan A Milli Kadın Voleybol Takımımız, gururumuza gurur katıyor. Dünkü maçta İstiklal Marşı okunurken Melissa Vargas'ın Ebrar Karakurt'a bakarak eşlik etmesi ise sosyal medyada viral oldu.
Reklam
Reklam
Reklam
Santarelli'den Rakiplere Gözdağı: Paylaşımı Heyecanımıza Heyecan Kattı
Bu yıl bizlere iki kez şampiyonluk sevinci yaşatan A Milli Kadın Voleybol Takımımız için yeni bir yolculuk başlıyor. Filenin Sultanları, 2024'te Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenecek olimpiyata katılmak için elemelerde mücadele edecek. 16 Eylül'de başlayacak olan grup maçları öncesinde antrenörümüz Daniele Santarelli, herkesi heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu.
Reklam