Görüş Bildir
Steam'de Haftanın En Çok Satanları: Starfield vs Baldur's Gate 3!
Oyun dünyası için eşine az rastlanan bir yılı yavaş yavaş geride bırakmaya hazırlanırken senenin sürprizleri ise bitmek bilmiyor. 2023 oyun severler için unutulmaz bir yıl olmaya devam ederken Steam'in haftalık verileri de oyuncuların tercihlerini ortaya koyuyor. Gelin geçtiğimiz hafta tüm dünyadaki oyuncular en çok neler oynamışlar birlikte bir göz atalım.
Steam Türkiye'de Haftanın En Çok Satanları: Sürpriz Oyunlar Roket Gibi!
Oyun dünyasında son yılların en hareketli senesi tartışmasız bir biçimde 2023 olurken birbirinden iddialı oyunlar da sene sonuna doğru iyice yaklaşmışken hala çıkış yapıyorlar. Kısacası bu sene oyuncular için hiç de bitsin istemeyecekleri bir yıl olurken Starfield da nihayet arz-ı endam etti. Peki bu hafta ülkemizdeki Steam kullancıları tercihlerini hangi oyunlardan yana kullandı?
Bu Oyuna Hala Doyamadık! Steam Türkiye'de Haftanın En Çok Satanları
Oyun dünyasında son yılların en yoğun dönemlerinden birini yaşıyoruz. Merakla beklenen pek çok harika oyun çıkış yaparken kimileri ise yolda. Gelin bu hafta ülkemizdeki oyuncular Steam platformunda tercihlerini hangi yapımlardan yana kullanmışlar bir göz atarak oyun dünyasının nabzını tutalım.
Steam'de Haftanın En Çok Satanları: Evet, O Oyun Hala Lider!
Yavaş yavaş sonbahar aylarına girmeye hazırlanırken oyun dünyasının en civcivli dönemlerinden biri de tam önümüzde. Pek çok beklenen oyunun çıkışa hazırlandığı dönem öncesinde dahi gündem hayli kalabalık. Gelin tüm dünyadaki oyuncular geçtiğimiz hafta en çok neler oynadılar bir bakalım.
Steam Değeri 300 TL Olan RPG Oyunu Epic Games Store'da Ücretsiz
Epic Games Store bedavalarına tam gaz devam ederken bizler de kütüphanelerimizi oyunlarla doldurmaya devam ediyoruz. Bu hafta Steam değeri 300 TL olan ve ilhamını İskandinav mitolojisinden olan bir RPG oyunu ve nostaljiye doyacağımız bir arcade platformer bizleri bekliyor.
Steam'de Ucuz Oyunlara Elveda: Minimum Fiyat Sınırı Geldi
Steam aldığı yeni bir kararla birlikte platformdaki oyunlara minimum fiyat sınırı getirdi. Bundan böyle Steam platformunda satışa sunulacak oyunlar ve hatta indirime sokulacak yapımlar belli bir fiyat sınırının altında kalamayacaklar.
Toplam Steam Değerleri 349 TL Olan İki Oyun Epic Games Store'da Ücretsiz
Her hafta oyuncular olarak perşembe günlerini iple çekmemize neden olan Epic Games Store'un bedavalarını kaçırmıyoruz. Epic Games Store bu hafta ise saat 18:00 itibariyle efsaneler efsanesi bir strateji oyunu ve beraberinde sevilen bir bağımsız yapımı ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak.