Görüş Bildir
Farklı Bir Ülkeden Çıkmış Grubu Bulabilecek misin?
Dünya genelinde birçok farklı ülkeden çıkmış müzik grupları, farklı tarzları ve performanslarıyla tanınmaya devam ediyor. Adlarını sıraladığımız bu müzik gruplarının bir tanesi diğerlerinden farklı bir ülkeden çıkmış. Hazır mısın?
Barok Döneme Ait Klasik Müzik Bestecisini Bulabilecek misin?
Barok dönem, klasik müzik tarihinin en önemli bir olgunlaşma noktalarından biri. Handel ve Vivaldi gibi birçok isimin etkileyici eserlere imza döneme ait bir sanatçıyı daha tespit etmeni istiyoruz. Hazırsan, hemen testimize geçelim!
Multi-Enstrümantalist Sanatçıyı Bulabilecek misin?
Bazı özel yetenekli sanatçılar, birden fazla enstrümanı ustalıkla çalabilme yetenekleriyle bilinirler. Senin için bir multi-enstrümantalisti diğer sanatçıların arasına sıkıştırdık. Hazır mısın?
Reklam
Reklam
Avustralyalı Müzisyeni Bulabilecek misin?
etiket
Müziğe olan katkılarıyla yadsınamaz bir kitle edinen, Avustralya'dan çıkmış müzisyenlere hiç dikkat ettin mi? Testimizde hafızanı şöyle bir yoklamanı isteyeceğiz. Hazır mısın?
Hayvanlar Alemine Ne Kadar Hakimsin?
Hayvanlar alemine çok hakim olduğunu düşünüyor ya da yeni bilgiler edinmek istiyorsan bu test tam sana göre. Bakalım 10 sorudan kaçına doğru cevap verebileceksin?Hazırsan test başlasınn!
Reklam
Reklam
Bu Sanatçıların İlk Albümlerini Bulabilecek misin?
etiket
Her albüm, sanatçının müzikal evrimi hakkında bize bir şeyler söyler. İlk albümler ise onların en özet, en saf halleridir sanki. Bu ünlü sanatçıların ilk albümlerini bulabileceğine inanıyorsan, seni sorularımızla baş başa bırakıyoruz!
Reklam
Grubundan Ayrılan Müzisyenleri Bulabilecek misin?
etiket
Bazı gruplar, müzikal düşünce farklılıkları nedeniyle bir üyelerinin ayrılmasıyla yüzleşir. Çoğunlukla da o müzisyenin kendi yoluna solo olarak devam ettiğini görürüz. Bu testimizde, grubunu terk etmiş müzisyenleri bulman gerekecek. Hazırsan, hemen başlayalım!
Bu Sanatçıların İlk Single'larını Bulabilecek misin?
etiket
Her şarkı yazarının bir başlangıcı vardır ve bu başlangıç genellikle 'ilk single'lar olarak karşımıza çıkar. Ünlü sanatçıların, 'ben geldim' dercesine yayınladıkları unutulmaz şarkılarını bulabilecek misin? Görelim!
Reklam