Görüş Bildir
Avrupa Şampiyonu Fire Flux PUBG Mobile Takımı İle Tanışın!
Karşımızda bu kez Avrupa fatihi şampiyonlar var! Turnuvaların kralı olan ekip, PMPL European Championship Spring 2023'te de şampiyonluk tahtına oturdu. Fire Flux PUBG Mobile takımı her maçlarında içimizi ferahlatan hamlelere imza atarak bu zorlu yolda zafere ulaştılar. Gelin Olips sponsorluğundaki şampiyon ekibi hep birlikte yakından tanıyalım.
Netflix Üzerinden Televizyonda Oyun Oynama Dönemi Yakın Olabilir
Son dönemde oyun pazarında elini güçlendirmeye devam eden Netflix'in sıradaki projesi ortaya çıkmış olabilir. Bulunan bazı kodlara göre Netflix oyunlarını televizyonlarımızda oynamakla kalmayacak, aynı zamanda telefonumuzu da kontrolcü olarak kullanabileceğiz.
Çiftlere Özel: Sevgilinizle Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar
Çift olarak birlikte zaman geçirmekten zevk alıyorsunuz ama yapacak yeni şeyler bulmak mı istiyorsunuz? Metroda, vapurda, otobüste ya da kafede arkadaşlarınızı beklerken sıkılıyorsanız bu liste tam da size göre. Mobil platformun en iyi çift oyunlarına gelin bir göz atalım.
Vur, Kır, Parçala: En İyi 10 Mobil Aksiyon Oyunu
Aksiyon oyunlarını neredeyse herkes sever. Adrenalin patlaması yaratan, parmakları yoran ve bitince de insanın içinde başarma hissini uyandıran, aksiyon sonrası rahatlama sağlayan türdür aksiyon oyunları. Bu kadar sevilen ve her dönem popüler olan bir tür de elbette mobil oyun sektöründe başarılı örnekler vermiştir. Gelin en iyi 10 mobil aksiyon oyununa bakalım.
Oynamayan Bin Pişman: En İyi 10 Mobil Platform Oyunu
Platform oyunları, oyun tarihinin en eski türü denebilir. 1985'te çıkan Super Mario Bros.'tan 2020'deki Neon Abyss'e kadar uzanan ve sayısız örnek içeren bu tür, mobil oyun dünyasına girmese olmazdı. İlk başta kontrolleri telefonlara entegre etmek düşünüldüğü kadar kolay olmasa da, sonunda mobil platform oyunları beklendiği gibi piyasadaki yerlerini aldılar. Gelin en iyi mobil platform oyunlarına bakalım.
Steam Değeri 269 TL Olan Sevilen Oyun Netflix Abonelerine Ücretsiz
Son zamanlarda oyun yatırımlarına hız veren Netflix oyun kütüphanesini de her geçen gün daha da büyütüyor. Kullanıcılarına pek çok oyunu ücretsiz olarak sunan Netflix şimdi ise Steam değeri 269 TL olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge'i abonelerine ücretsiz sunuyor.
Elinizden Düşüremeyeceksiniz: En İyi Ücretsiz Mobil Oyunlar
Mobil oyunlar son yıllarda gelir açısından oyun sektörünün büyük bir bölümünü oluşturmaya başladı. Son zamanlarda Call of Duty, Rainbow mobile gibi adını konsol ve bilgisayarda duyurmuş oyunlarda mobil aygıtlarda oynanabilir hale gelebilecek. Metro ve otobüslerin vazgeçilmezi haline gelen mobil oyunlarda, son zamanların en iyi ücretsiz oyunlarını sizler için listeledik