Görüş Bildir
Epic Games Store Mobil Uygulaması Bu Sene Çıkacak
Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla bizlerin gönüllerini kazanmaya devam eden Epic Games Store'un mobil uygulaması bu sene içerisinde çıkacak. Artık verilen ücretsiz oyunları toplamak için bilgisayara girmek zorunda kalmayacağız!
Reklam
Reklam
Reklam
Avrupa Şampiyonu Fire Flux PUBG Mobile Takımı İle Tanışın!
Karşımızda bu kez Avrupa fatihi şampiyonlar var! Turnuvaların kralı olan ekip, PMPL European Championship Spring 2023'te de şampiyonluk tahtına oturdu. Fire Flux PUBG Mobile takımı her maçlarında içimizi ferahlatan hamlelere imza atarak bu zorlu yolda zafere ulaştılar. Gelin Olips sponsorluğundaki şampiyon ekibi hep birlikte yakından tanıyalım.
Reklam
Reklam
Netflix Üzerinden Televizyonda Oyun Oynama Dönemi Yakın Olabilir
Son dönemde oyun pazarında elini güçlendirmeye devam eden Netflix'in sıradaki projesi ortaya çıkmış olabilir. Bulunan bazı kodlara göre Netflix oyunlarını televizyonlarımızda oynamakla kalmayacak, aynı zamanda telefonumuzu da kontrolcü olarak kullanabileceğiz.
Çiftlere Özel: Sevgilinizle Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar
Çift olarak birlikte zaman geçirmekten zevk alıyorsunuz ama yapacak yeni şeyler bulmak mı istiyorsunuz? Metroda, vapurda, otobüste ya da kafede arkadaşlarınızı beklerken sıkılıyorsanız bu liste tam da size göre. Mobil platformun en iyi çift oyunlarına gelin bir göz atalım.
Reklam