Görüş Bildir
YKS Başvuru Tarihleri Belli Oldu: 2023 YKS Başvurusu Nasıl Yapılır, Başvuru Ücretleri Ne Kadar?
Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) başvuruları milyonlarca üniversite adayı tarafından merakla bekleniyordu. ÖSYM 2023 YKS başvuru tarihlerini açıkladı! ÖSYM tarafından yapılan duyuru ile birlikte 2023 YKS başvuru kılavuzu da yayınlandı. Adaylar, üniversite sınavı başvuru işlemleri için harekete geçti. Binlerce öğrenci 'YKS başvuruları ne zaman başlıyor?' sorusunun yanıtını arıyor. Peki, YKS 2023 başvuruları ne zaman başlıyor ve bitiyor? YKS başvurusu nasıl yapılır? YKS ücreti ne kadar?İşte 2023 YKS ile ilgili merak edilen detaylar...
Çocuğunuz İçin Güvenle Tercih Edebileceğiniz 11.Sınıf Matematik Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri
Canım anneler canım babalar;matematikte zerre başarı elde edememiş bir eski öğrenci bugünse 7 yıllık bir öğretmen olarak çocuklarınızın matematiği sevmese de kolay anlatımıyla öğrenebileceklerini düşündüğüm basit orta ve zor seviyeli ders ve test kitaplarını konu alan bir içerik yapmak istedim. Denemekten zarar gelmez, dikte ise uzaklaşmaya sebep verir notunu da ekleyerek çocuklarınıza 'kızım/oğlum bi de şu kitaba bakmak ister misin?' diyebileceğiniz önerilerim aşağıda sizi bekliyor.''Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’’Bu içerik işbirliği içeriyor olabilir.
Trabzon Tıp Fakültesi 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (6 Yıllık)
Trabzon Tıp Fakültesi için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Tıp Mühendisliği 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (4 Yıllık)
Tıp Mühendisliği için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Tıp Fakültesi 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (6 Yıllık)
Tıp Fakültesi için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (4 Yıllık)
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Tohum Bilimi ve Teknolojisi 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (4 Yıllık)
Tohum Bilimi ve Teknolojisi için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Tekstil ve Moda Tasarımı 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (4 Yıllık)
Tekstil ve Moda Tasarımı için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Tekstil Tasarımı 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (4 Yıllık)
Tekstil Tasarımı için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Tekstil Mühendisliği 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (4 Yıllık)
Tekstil Mühendisliği için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Teknoloji ve Bilgi Yönetimi 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (4 Yıllık)
Teknoloji ve Bilgi Yönetimi için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Tarımsal Yapılar ve Sulama 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (4 Yıllık)
Tarımsal Yapılar ve Sulama için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Tarımsal Genetik Mühendisliği 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (4 Yıllık)
Tarımsal Genetik Mühendisliği için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Tarımsal Biyoteknoloji 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (4 Yıllık)
Tarımsal Biyoteknoloji için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.
Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (4 Yıllık)
Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği için 2022 yılı taban puanları ve başarı sıralamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Puanlar geçen yıla (2021) ait olup son yerleştirme puanlarıdır. TYT ve YKS sınavı neticesinde gelen puanınıza göre tercih listesi oluşturabilirsiniz. Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çeviriniz.