Görüş Bildir
Anket: Yunanlar ve Türkler Savaşır mı Sevişir mi?
Ege'nin iki yakasında ekonomi kötüye gittikçe siyasetçiler milliyetçilik argümanına sarılıyor. Haftalardır iki ülke arasında yoktan var edilen bir gerilimle savaş senaryoları okuyoruz. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun ankete.
Anket: Asgari Ücrete Ne Kadar Zam Gelmeli?
Ülkenin tek gündemi yıllık %73 oranını bulan enflasyon. Bu resmi TÜİK verisi tabii. ENAG'a göre enflasyon oranı ise %160'ın üzerinde. Ocak ayında ücretlere yapılan zamlar eridi. Çalışanlar yılın ikinci yarısı için enflasyon düzeltmesi bekliyor. Peki sizce Temmuz ayında asgari ücrete ne kadar zam yapılmalı?
Bu Erkeklerden Hangisi Daha Seksi?
Geçtiğimiz haftalarda aynı anketin kadınlar için olanını yapmıştık. Şimdi sıra erkeklerde. Kadınlar için hazırladığımız testi anketin sonuna ekledik. Hazırsan başlayalım.
Reklam
Bu Önemli Yerlerden Hangilerini Yakından Görme Fırsatın Oldu?
Belki yakın gelecek için büyük bir seyahat planı yapmak biraz ütopik ama sen en azından bir dönem bu şansı yakalayabilenlerden misin? Dünyanın dört bir yanından önemli turistik yapıları ve lokasyonları bir araya getirdik. Sen bunlardan kaç tanesini yakından gördün?
Reklam
Bir Beste, İki Kayıt: Senin Versiyonun Hangisi?
'Orijinalinden daha iyi coverlar' tanımına daha önce muhakkak denk gelmişsinizdir. Orijinal işleri alan bazı sanatçılar, şarkıları öyle bambaşka temalara soktular ki, şarkıyı kimin yazdığı bile zamanla unutuldu. Zevkleri ve renkleri tartışmadığımız bir başka anketimizde, senin tercihini merak ediyoruz :)
Anket: Nasıl Bir Cumhurbaşkanına Oy Verirsin?
Cumhurbaşkanlığı seçimleri en geç 1 yıl içinde olacak. Cumhur ittifakının adayı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefetin adayı henüz belirlenmedi. Tartışmaları ise sürüyor. Bu tartışmalar arasında 'Nasıl bir cumhurbaşkanı adayı olsun?' anketi hazırladık.
Reklam
En Güzel Türk TikTok Fenomenini Seçiyoruz!
Son yılların popüler platformlarından biri olan TikTok artık tam anlamıyla hayatımıza girdi. Yaş fark etmeksizin hepimizin bir şekilde hakim olduğu TikTok'un bir de popüler isimleri var. Bu TikTokerlardan hangisi daha güzel? Buyurun ankete!
Reklam
Rock Müziğin Efsane İkililerinde Tarafın Hangisi?
Bazen iki kişi gerekir!Karşılaşmalarıyla bizlere birçok güzel şarkıyı armağan etmiş, müziğin en yaratıcı ikililerini sıraladık ve senin hangi tarafta olduğunu merak ettik. Anketimiz hemen aşağıda!
Reklam
Reklam
  • 1