Görüş Bildir
Tarafını Seç: Yeşillerden misin Siyahlardan mı?
House of the Dragon'un heyecanla beklenen ikinci sezonu geçtiğimiz hafta yayınlanmaya başladı. Dizinin hayranları yaklaşan savaşta Yeşiller ve Siyahlar arasında ikiye bölündü. Peki siz hangi tarafı destekliyorsunuz?
Reklam
Reklam
Survivor'da Şampiyonlar Şampiyonunu Seçiyoruz!
2005 yılında hayatımıza giren Survivor'da bugüne kadar sayısız final yaşandı. Peki Survivor'ın zorlu 6 ayını başarıyla tamamlayıp şampiyon koltuğuna oturan yarışmacılardan bu şampiyonluğu en çok hak eden kim oldu?
Reklam
Elidor Partisine Katılan En Şık ve Rüküş İsimleri Sizin Oylarınızla Belirliyoruz!
Yalı Çapkını dizisinin yıldızı Afra Saraçoğlu'nun reklam yüzü olduğu Elidor'un Beauty House Piksel Ayna! deneyiminin partisi geçtiğimiz gece epey dikkat çekti. Her zamanki gibi şıklık yarışına giren ünlülerin neler giydiği de merak konusu oldu. Bu özel davetin en şık ve en rüküş isimlerini sizin oylarıyla seçiyoruz.Hazırsanız, hadi ankete! 👇
Reklam
Canlı Yayındaki Tartışmada Kim Haklı? Ali Koç mu Aziz Yıldırım mı?
Fenerbahçe'de yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurul öncesinde Aziz Yıldırım ve Ali Koç HaberTürk canlı yayınında karşı karşıya geldi. Sert konuşmaların ve restleşmelerin yaşandığı canlı yayını milyonlarca kişi takip etti. Şimdi söz sırası sizde. Canlı yayındaki tartışmalarda kim haklı? Ali Koç mu Aziz Yıldırım mı? 
Reklam
En Özlenen Yaz Dizisini Seçiyoruz!
Yaz demek tatil beldelerinde çekilen ve bize iyi hissettiren yaz dizileri demektir. Uzun ve kısa soluklu yaz dizileri haziran ayının gelmesiyle bize heyecanlandırırdı. Bu yıl hiç göremeyeceğimiz yaz dizileri biraz bize eksik bir yaz yaşatacak. Peki en özlenen yaz dizisi hangisi?Buyurun ankete;
Reklam