Görüş Bildir
Reklam
Reklam
Bu Bir Hande Erçel ve Afra Saraçoğlu Anketidir!
Hande Erçel, yeni sezonda seyirciyle buluşmaya başlayan 'Bambaşka Biri' dizisiyle gündem oldu biliyorsunuz ki. Öte yandan geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran Yalı Çapkı'nının yıldızı Afra Saraçoğlu da ekranlara döndü. Sosyal medya ise adeta ikiye bölündü!Peki siz hangi taraftasınız?Haydi ankete!
Reklam
Reklam
Bu Haftanın En Komik TikTok Videosunu Seçiyoruz!
Günde milyonlarca videonun paylaşıldığı TikTok uygulamasında, bu hafta paylaşılan en komik videoyu oyluyoruz. Sence bu haftanın komik güzel TikTok videosu hangisi?Videoları izle ve oyunu kullannn, İyi eğlenceleerr!
Türkiye'nin En İyi Üniversitesini Seçiyoruz!
Bazılarımız hazırlanıyor, bazılarımız hala öğrenci bazılarımız ise mezun olalı çok oldu. Üniversiteler hayata atılmadan önceki son durağımız. Bazıları çok popüler bazıları çok özel bazıları havalı. Herkes için kendi okulu en iyisidir. Peki gerçekte en iyi üniversite sence hangisi?Not: URAP sıralaması dikkate alınmıştır.
Reklam
Türkiye'nin En Güzel Kadınları Haritasını Çıkarıyoruz!
Evett yine bir anket ile karşınızdayız! 7 bölgemizden her il için seçimlerimizi yapıyoruz. Sizce Türkiye'nin en güzel kadınları hangi şehirden çıkıyor?Her bölgeden iki ilimiz finale çıkacaktır. Finalde görüşürüz!👋Buyurun ankete👇
En Duygusal Müziklere Sahip Filmi Seçiyoruz!
etiket
Filmi izleyip bitirmenle bir daha aklından çıkmayan, ne zaman duysan seni o ana geri götürmeyi başaran müziklerin çaldığı filmlerleyiz! Senin için birçoğunu listeledik, sen yine de kendi favorini bizlere yorumlarınla iletmeyi unutma!
Reklam