Görüş Bildir
Mutluluğun Sırrını Anlatan 10 Kitap
Mutluluğun sırrını keşfetmek hiç kolay olmasa gerek... Hal böyle olunca biz de birazcık kitaplara odaklanalım dedik. Peki mutluluğun sırrını anlatan kitaplar nelermiş, gelin birlikte bakalım! 👇😍
Bugüne Kadar Okumadıysanız 2024 Yılında Kesinlikle Bitirmeniz Gereken 15 Mükemmel Kitap
Kitap okumanın keyfini çıkarırken aynı zamanda zihninizi genişletmek ve yeni düşüncelere açık olmak mı istiyorsunuz? İşte sizlere, sizi farklı dünyalara götürecek, hayal gücünüzü zorlayacak ve belki de hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandıracak 15 muhteşem kitap önerisi. Bu kitaplar, farklı türlerden seçilmiş olup, her biri kendi alanında birer başyapıt!
Hem Gezenin Hem de Okuyanın Çok Bildiği En İyi Gezi ve Yolculuk Temalı Kitaplar
Seyahat tutkunları ve kitap kurtları bu yazı tam size göre… Ana karakter ya kaçar ya da gitmesi gereken bir yol vardır. Bu öyle bir yol ki karakter ne başına gelecekleri bilir ne de yolculuk sonunda dönüşeceği yeni benliğini… Sizin için naçizane seçtiğim seyahat ve gezi kitaplarını merak ediyorsanız buyrun listemize birlikte göz atalım.
Reklam
Herkesin Mutlaka Okuması Gerektiği Farkındalık Kazandırıp Hayatınızı Değiştirecek En İyi Psikoloji Kitapları
Size farkındalık kazandırarak yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz sorunlara çözüm sunacak en iyi psikoloji kitaplarını sizler için derledik. Bu kitaplar her türlü probleme karşı kılavuzunuz olacak ve sorunsuz bir yaşama geçiş yapmanızı sağlayacak. Keyifli okumalar! 👇Kaynak: Kitapların konusu tanıtım bültenlerinden alınmıştır.'Bu içerik marka iş birliği içeriyor.''Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'
Reklam
Bu Sene Herkes Bu Kitapları Okudu! İşte 2023'ün En Çok Satan Kitapları
etiket
2023 yılı yeni kitapların çıkması ve okunması açısından zengin bir yıl oldu. Özellikle kişisel gelişim kitapları geçtiğimiz yılda çok fazla talep görürken bu istikrarını 2023 yılında da devam ettirerek çok satanlar listesine girmeyi başardı. İşte 2023'de en çok satanlar listesine giren en çok okunan kitaplar 👇
Reklam
Manga Meraklıları Buraya: Başlamak İsteyenlere Birbirinden Eğlenceli ve Aksiyon Dolu Hikayelere Sahip 15 Manga
Tüm dünyayı saran manga kültürüne ilgi duyuyor olabilirsiniz. Veyahut bu tür kitaplara başlamak için uygun bir manga arıyor olabilirisiniz. Korkudan maceraya, romantizmden dostluğa kadar çeşitli konular barındıran mangaları meraklısı için listeledik! 👇Not: Kitapların yaş sınırlamalarına dikkat ediniz. Not II: İçerikte bulunan birçok kitabın tanıtımı '1000Kitap' sitesinden alınmıştır. GR: Goodreas puanı.
Reklam
Seyahat Seven Kitap Kurtları İçin Ünlü Roman ve Kitaplara Konu Olan Şehirler
Kitapların o büyülü dünyasında kaybolmayı sevenler burada mısınız? Bazı kitaplar vardır ki okurken o şehrin sokaklarında biz geziyoruz ya da o şehrin havasını soluyormuşuz gibi hissederiz. Bu yazıda bu hisleri yaşadığınız ülkeler, şehirler  ve bu ülkelerde yazılan eserleri ele aldım sevgili olur. Kitaplar bizim uçan halımız olsun ve sizinle listemizdeki ülkeleri gezelim mi?
Reklam
Kore Edebiyatından Dünya Edebiyatına: BTS Üyelerinin Okumanızı Tavsiye Ettiği  Birbirinden Şahane 17 Kitap
İnsanların zor zamanlarında yardımına koşan, hayatın kaosundan ve hüznünden sıyrılmalarını sağlayan şeylerin başında kitaplar var. Birçok kişi gibi ünlü K pop grubu BTS'in üyeleri de kitapseverlerden. Kendilerine ve hayatlarına dokunan kitapları hayranları ile olabildiğince paylaşmaktalar. Milan Kundera'dan Haruki Murakami'ye uzanan bir yolculuğu hazır mısınız?👇Not: Kitapların puanları, okuyucuların okuma listeleri yapıp okudukları kitapları beş yıldıza kadar puanlayabildiği 'Goodreads' sitesinden alınmıştır. Listedeki kitaplardan bazıları on binlerce, bazıları ise milyonlarca okur tarafından oylanmıştır.Not II: Listedeki bazı kitapların yaşınıza uygun olup olmadığı hakkında araştırma yapmayı unutmayınız.
Şüden Kitabının Konusu Nedir? Alev'in Abdullah'a Hediye Ettiği Şüden Kitabı Gerçekte Var mı, Yazarı Kim?
Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti bu kez de dizinin 27. bölümünde yer alan 'Şüden' adlı romanla gündeme geldi. Kapağında yalnızca Şüden yazan kitabın gerçekte var olup olmadığı merak konusu oldu. Dizide Abdullah karakterine hayat veren Settar Tanrıöğen'in sesinden Şüden romanının konusunu dinleyenler kitabı almak için harekete geçti. Peki, Şüden kitabının konusu nedir? Şüden kitabının yazarı kimdir? İşte, detaylar...
Klasik Edebiyattan Çağdaş Edebiyata: Okuyunca Duygularınızın Sel Olacağı En İyi 20 Aşk Romanı
Aşk, insanların var olduğu andan itibaren hayatın bir bileşeni olmuş bir his. Geçmişten bugüne edebiyat dünyasında, sayısız yazar bu büyülü duyguyu kendi bakış açılarından ele almakta. Dünya edebiyatında yer alan en iyi aşk romanlarından yirmi tanesini sizler için derledik. Buyurun👇Not: İçerikte, okuyucuların farklı zevkleri nedeniyle hem klasik dönemden hem de çağdaş dönemden romanlara yer verilmiştir. Kitapların puanları, okuyucuların okuma listeleri yapıp okudukları kitapları puanlayabildiği 'Goodreads' sitesinden alınmıştır. Listedeki kitaplardan bazıları on binlerce, bazıları ise milyonlarca okur tarafından oylanmıştır. 
Reklam