Görüş Bildir
Sonuçları “Harika” Olarak Nitelendirilen Güzellik Ürünleri
Uzun bakım rutinlerine ya da güzellik merkezlerine gidecek vakti olmayanlar için kısa sürede harika sonuçlar veren bakım ürünlerini derledik. Ayak bakımından, cilt bakımına her şeyi listemizde bulabilirsiniz. Bakalım sizin favoriniz hangisi olacak*Bu içerik iş birliği içeriyor olabilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir. Bu içerik 02 Ekim 2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.
Görünce "Bunu da mı Yaptılar" Diyeceğiniz En Acayip TikTok Makyaj Hileleri
Günümüzün en revaçta olan sosyal medya platformlarından biri olan TikTok’ta zaman zaman güzellik hileleri görüyoruz. Bunların bazıları gereksiz olsa da bazıları gerçekten hayat kurtarıyor. Makyaj hileleri ne kadar hayat kurtarır bilinmez ama biz sizler için denenmiş ve viral olmuş makyaj hilelerini derledik.
Cilt Bakımında Sıklıkla Karşımıza Çıkan Niacinamide Ne İşe Yarar? Faydaları Neler? Anlatıyoruz!
etiket
Niacinamide nedir cilde ne yapar? Niacinamide serum nasıl kullanılır? Her gün kullanılır mı? Faydaları nelerdir? Niacinamide içeren ürünler hangileri? Tüm sorularınızın cevabı burada!Bu içerik iş birliği içeriyor olabilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir. Bu içerik 08 Eylül 2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.
Saç Bakımının En İyilerini Merak Edenler İçin Saç Maskesi Öneri ve Tavsiyeleri
etiket
Evinizin rahatlığında yapabileceğiniz en iyi en uygun fiyatlı ve en etkili sonuçlara sahip olan saç bakım maskelerini sizin için listeledik. Kuru saçlar, mat görünümlü saçlar, kırık saçlar, yıpranmış saçlar ve daha fazlası. Hepsi için bir maske önerimiz var. Başlayalım mı o zaman?Bu içerik iş birliği içeriyor olabilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir. Bu içerik 28 Eylül 2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.
Clinique Markasının En Sevilen Ürünlerinin Yer Aldığı İndirimden Kaçırmamanız Gerekenler
etiket
Kalitesi ve güvenilirliği ile tercih edilen bir kozmetik ve cilt bakımı markası olan Clinique, ürünlerinde %25 indirim fırsatı başladı! Biz de içerikte sizler için Clinique markasının en sevilen ve en çok yorum alan ürünlerini bir araya getirdik. Bu içerik 28.09.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.“Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.”
Dudak Biçimini Seç, Sana En Çok Yakışacak Ruj Rengini Söyleyelim!
etiket
Dolgun ve sağlıklı görünen dudaklara kim sahip olmak istemez ki! 💋 Güzel bir gülüş, dudak şeklimize uygun makyaj yapmak ve ruj rengi kullanmaktır. Bu testimizde dudağının şeklini seçmeni isteyeceğiz. Ardından dudak şekline göre sana efsane bir ruj rengi söyleyeceğiz. Yorumlarda hangi ruj rengini kullanman gerektiğini bizimle paylaşmayı unutma! 👄 💄
Makyaj Yaparken En Çok Zorlandığın An Hangisi?
etiket
Makyaj yapmak ve güzelleşmek her ne kadar keyifli olsa da kimi anlarda zorlayıcı olabilir. Fakat herkesin zorlandığı aşama birbirinden farklıdır.Peki ya sen makyaj yaparken en çok hangi anda zorlanıyorsun?