Görüş Bildir
Ellerimizin Yaşlı Görünmemesi İçin Neler Yapabiliriz?
Eller, bir kişinin yaşını kolayca ortaya çıkarabilir. Bu nedenle ellerini bakımlı tutmak ve genç görünmek isteyen birçok kişi ellerindeki yaşlanma belirtilerinden  rahatsızlık duyuyor. Dolayısıyla ellerin yaşlı görünmesini önlemek için çareler aranıyor. Peki genç ve güzel eller için ne yapılmalı? Ellerini daha genç göstermek için bu el bakım önerilerimize kulak verebilirsiniz.'Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'“Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”Bu içerik 23.04.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.
Selülit Nasıl Gider? Pürüzsüz ve Sıkı Bir Cilt İçin En Etkili Selülit Giderici İpuçları
etiket
Cildin altında yağ birikmesi nedeniyle oluşan ve özellikle kadınlarda olan selülit; hormonal değişiklikler, genetik yatkınlık, yaşlanma, beslenme alışkanlıkları, stres, hareketsiz yaşam tarzı ve kilo fazlalığı gibi nedenler yüzünden karşılaştığımız bir durumdur. Bu sorunla karşılaşan birçok kişi, selülitin nedenlerini ve selülitle başa çıkmanın yollarını merak eder. Gelin birlikte selülitin nedenlerine ve önleme yöntemlerine birlikte bakalım.Aşağıda yer alan önerileri doktorunuza danışmadan uygulamayın!Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.“Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.”
Reklam
Dermatologlar Açıkladı: Yüz Temizliğinde Doğru Sandığımız Ama Yanlış Olan Uygulamalar
Cilt temizliği herkes için önemli bir noktada yer alıyor. Dermatologlar yüz yıkamayla ilgili bilinmesi gereken açıklamalarda bulundular. Cilt temizliğinize önem veriyorsanız dermatologlara kulak vermenizde fayda var. Yüzünüzü yıkarken yanlış uygulamalardan uzak durmanız gerekiyor. Insider'in haberine göre yüz yıkamayla ilgili bilmeniz gerekenlere gelin hep birlikte bakalım.'Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”“Satıcılardan kaynaklanan sorunlardan, Onedio sorumlu değildir.”“Fiyatlar değişiklik gösterebilir.”
Reklam
Acı Eşiğinizi İliklerinize Kadar Zorlayarak Canınızı Yakacak Piercing Bölgeleri
Piercing yaptırmak istiyor ama en çok hangi bölgenin acıdığını ve tehlikeli olduğunu bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Herkes piercing yaptırdığında az da olsa acı hisseder. Piercing birçok kişi tarafından estetik ve güzel bulunsa da yapılan bazı piercingler vücudunuzun belirli bölgelerinde daha çok ağrı yapar ve sağlık için riskli durumlar oluşturabilir. Profesyonel bir şekilde yapılan piercinglerin bile enfeksiyon kapabileceğini belirten uzmanlar piercing için tehlikeli bölgelerin olduğunu söylüyor. Gelin hep birlikte profesyonel piercingci Marie'nin TikTok'da açıkladığı en tehlikeli piercing bölgelerine bakalım.
Kış Mevsiminde Cildi Kuruyanlar Üzülmeyin! Tükettiğiniz Besinler İle Cildinizi Nemli Tutmanız Mümkün
Çeşitli nedenlerden dolayı cildiniz sağlığını kaybedebiliyor. Bunlardan bir tanesi ve en sık görüleni cilt kuruluğudur. Birçok nedene bağlı olarak cilt kuruluğu yaşayabilirsiniz. Herkesin bildiği nedenlerden birisi olan mevsim değişiklikleri ve soğuk havalar cildinizin kurumasına neden olabiliyor. Kış mevsimi cilt kuruluğunun en çok görüldüğü mevsimdir. Kış mevsiminde tükettiğiniz yiyecekler ile cilt kuruluğunun önüne geçmeniz mümkün. Gelin hep birlikte bu yiyeceklerin hangileri olduğuna göz atalım.
Reklam
Havaların İyice Soğuduğu Bu Soğuk Kış Aylarında Cildi Korumanın En Etkili 8 Yolu
Havaların iyice soğuduğu bu günlerde, yağmur kar ve rüzgarla birlikte kötüleşen hava koşullarına karşı cildinizi korumasız bırakmayın. Soğuk hava, cildin nemini azaltan en önemli faktördür. Kış aylarında cilt bakımını yapmak ve korumak sandığınızdan daha önemli ama bir o kadar da zordur. Soğuk ve kuru hava ciltte kurumalara, başta egzama olmak üzere birçok hastalığa da yol açabiliyor. Bu nedenle gerekli önlemleri almak ve cildimizin düzenli bakımını ihmal etmemek büyük önem taşıyor.Peki soğuk kış aylarında cildimizi kötü hava koşullarından nasıl koruyabiliriz? Gelin birlikte bakalım.'Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.' “Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”
Reklam
Kullanırken Modunuzu Yükseltip Mental Sağlığınıza İyi Gelecek Güzellik Ürünleri
etiket
''Sorunlarımı çözmek bir cilt bakımına bakar!'' diyenlerden misin? Yoksa retrolar, tutulmalar, dönenceler derken modunu bir türlü yakalayamayanlardan mısın? Her iki durumda da şöyle bir silkelenip kendine gelmenin, kendini iyi hissetmenin en iyi ve tek başına yapılabilecek yolu kendine ve bakımına zaman ayırmak sanırım. Parlayan bir ciltle, temiz bir makyajla ya da bakımlı tırnaklarla ne kadar kötü hissedebiliriz ki? Basit yöntemlerle kendini mutlu edebileceğin güzellik ürünlerini senin için seçtim. ''Doğdu güneşim!'' deyip modunu yakalamak istersen hemen içeriğe geçelim.''Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.''''Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.''''Bu içerik 10.11.2022 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.''
Reklam
Kimseyle Paylaşmak İstemeyeceğiniz Güzellik Ürün Tavsiyeleri
etiket
Kim bebek gibi bir cilde sahip olmak istemez ki? Gece gündüz kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak kozmetik ürünlerini bir araya getirdik. Topuklarınızdan günlük makyajınıza kadar sizi mutlu edeceğini düşündüğümüz kişisel bakım ürünleri aşağıda sizi bekliyor! 🤩İhtiyacınıza yönelik ürünü içeriğimizde bulmanızı umuyor şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.''Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’’
Anında Etkisiyle Sizi Kendine Aşık Edecek Güzelliğinize Güzellik Katacak Ürün Tavsiyeleri
etiket
Sizi tepeden tırnağa güzelleştirirken aldığınıza pişman etmeyecek efsanevi kişisel bakım ürünlerini seçtik. Kategorisinin en iyilerinin yer aldığı içeriğimizde cildinizden saçınıza kadar kullandığınız gibi etkisini fark edeceğiniz ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek önerilerimiz aşağıda sizi bekliyor. ''Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’’
Reklam