Görüş Bildir
Senin En Sinir Bozucu Özelliğini Söylüyoruz!
Hepimiz mükemmel değiliz tabii ki. Her birimizin az veya çok kötü özellikleri var. Bazı sahip olduğumuz özellikler insanların sinirini bozabiliyor. Peki senin en sinir bozucu özelliğin ne? Öğrenmek ister misin? Haydi teste!
Hangi Yaşta Mutlu Olacaksın?
Hayatının en güzel dönemi hâlâ gelmedi mi? Yoksa çoktan geçti mi? Bunu öğrenmenin bir yolu var! Mutluluktan yere göre sığamadığın, hayatın boyunca asla unutamayacağın yaşı tahmin ediyoruz. Acaba sen hangi yaşta mutlu olacaksın? Hadi, öğrenelim! Hazır mısın? İşte, test başlıyor...
Reklam
Seni En Çok Ne Sinir Eder?
Her birimiz hayatta bir çok şeye sinir olabiliriz. Hatta bazı spesifik konular vardır bizi çok çok sinir edebilen. Sen bu hayatta en çok neye sinir olursun? Gel bu testte birlikte öğrenelim!Hazırsan başlıyoruz!
Reklam
Senin Yaptığın Gider, Kimin Hoşuna Gider?
Hepimiz bazen kendimizi tutamayarak içimizdeki atarlı güce izin veriyoruz değil mi? Her ne kadar doğru olmasa da sosyal medyanın gönderme gücü de bize bu konuda yardımcı oluyor. Fakat hepimizin bu konuda farklı bir stili var. Peki senin yaptığın gider kimin hoşuna gider?Öğrenmek istiyorsan hadi teste!
Ruhsal Boyutta Kimsin?
Ruhunun derinliklerine bir yolculuğa çıkıyoruz. Gerçek benliğini keşfetmen için bazı sorular soracağız.Bir an dur ve kendine bir bak! Hayatın karmaşasında, koşuşturmacasında, birçok rol oynarken, aslında ruhsal boyutta kim olduğunu hiç merak ettin mi? İşte tam da bu noktada, seni biraz düşündürmek, belki de farkındalığını arttırmak için buradayız.Haydi başlayalım!
Reklam
Hafta Sonu Planı Yap Ruhun Hangi Şehre Ait Söyleyelim!
Her birimizin birbirinden farklı özellikleri, birbirinden farklı ruhları var. Elbette ruhlarımızın ait olduğu yerler var. Senin ruhunun izleri dünyanın hangi şehriyle bir bütün öğrenmek ister misin?Haydi teste gel birlikte öğrenelim. Hazırsan başlıyoruzzz!
Sen Bu Dünyadan mısın?
Hiç kendini bu dünyaya yabancı hissettiğin oldu mu? Belki de gerçekten öylesindir! Sen bu dünyadan mısın?Haydi test çöz, öğren!
Reklam
Küçükken Seçtiğin Çizgi Film Karakterlerine Göre Nasıl Bir İnsansın?
Küçükken izlediğimiz çizgi filmlerde kendimize hep bir karakter seçerdik. Arkadaşlarımızla oynadığımız oyunlarda da 'ben o olacağım' kavgalarımız olurdu tabii. Peki küçükken seçtiğimiz karakterlerin kişiliğimizi yansıttığını söylesem ne derdin? Gerçek MBTI testi işte budur: küçükken hangisiydin?Hadi teste!
Reklam
Hayatta En Büyük Başarın Ne?
Hayatta seni sen yapan şey başardıkların ve başarmak istediklerindir! Başarısızlıkların yol göstericin, hedeflerin yaşama nedenin ve başardıkların ise en büyük motivasyon kaynağındır. Üstelik 'başarmak' hepimiz için farklı bir anlama gelmektedir. Başarmak istediklerimiz ise yüreğimizin derinliklerinde bize huzur verenlerdir. Peki, senin hayatta en büyük başarın ne? Öğrenmeye hazır mısın? Hazırsan, test başlıyor...
Kılıbık mısın Taş Fırın mı?
Sizin evde son sözü kim söylüyor? Tartışmasız ve kati bir şekilde 'Ben' diyorsanız, gelin test edelim. Görelim bakalım siz kılıbık mısınız, yoksa maço mu? Yıllardır toplumumuzda tartışılan bu konuya son noktayı sizinle birlikte koyalım. Yapmanız gereken tek şey tüm samimiyetinizle sorulara cevap vermek. Hazırsanız, test başlıyor...
Reklam