Görüş Bildir
Hangi Spor Efsanesiyle Birebir Aynı Özellikleri Taşıdığını Söylüyoruz!
Neredeyse bütün başarılı sporcuların ortak yönleri; işlerine karşı duydukları sevgi, rakiplerine olan saygıları ve elde ettikleri onca başarıya rağmen alçakgönüllü olmaları...Hepimiz bu insanlarla ortak özellikler taşıyoruz. Ancak bazılarıyla daha fazla benzer yönlere sahibiz.Hazırsan, alanlarında isimlerini altın harflerle yazdırmış sporculardan hangisi ile benzediği öğrenelim!
Reklam
Reklam
Hangi Prison Break Karakterisin?
Yıllardır Breaking Bad ve Prison Break kıyaslaması yapıldı hala da yapılmaya devam ediliyor. Aksiyona daha fazla bağlıysanız kesinlikle Prison Break 1 numara. Haydi şimdi hangi Prison Break karakteri olduğunu bul..
Reklam
Hangi Suits Karakterisin?
Hukuk denince akla hiç şüphesiz Suits geliyor.. Peki sen bu uzun soluklu diziyi izlediysen hangi karakter olduğunu çöz bakalım..
Reklam
Reklam
Kendinle Arkadaş Olmak İster miydin?
Nasıl bir arkadaş olduğumuz sorulduğunda hiçbirimiz olumsuz cevaplar vermek istemeyiz.Siz düşündüğünüz kadar iyi bir arkadaşsanız kendinizle arkadaş olmak ister miydiniz? Dürüst olun!Hazırsanız, cevabınız testin sonunda sizleri bekliyor!
Üniversitedeki Öğrenci Tiplerinden Hangisi Sensin?
etiket
Toplumdaki gruplaşmaların bir yansıması olarak üniversitelerde de bu grupların azınlıklarını görmemiz mümkün.Peki sen üniversitede hangi grubun parçasısın? Hangi öğrenci tipi sensin? Öğrenmek için haydi teste!
Reklam
  • 1