Görüş Bildir
Esporda Derbi Heyecanı: Festival Havasında Geçen BBL - FUT Derbisinde Kazanan Belli Oldu
Bir süredir devam eden ve Valorant oyuncularının büyük bir merakla takip ettiği VALORANT Champions Tour 2023 EMEA hız kesmeden devam ediyor. 27 Mart tarihinde başlayan turnuva 28 Mayıs tarihinde sonlanacak. Turnuvanın son düzlüğe girmesiyle de işler bir hayli kızıştı, heyecan artık dorukta. Takipçilerin gözü de dün oynanan büyük BBL ve FUT derbi maçına çevrilmişti.
2022 Yılında Oynanabilecek Birbirinden Güzel 11 RPG Oyunu!
RPG oyunları, oyun dünyasında her zaman çok beğenilmiş bir tür olarak bilinir. Pandemi etkisinin ortadan kalktığı 2022 yılında oyun şirketleri son dönemlerde RPG türündeki oyunlarını çıkarttı, peki yılın en iyi 11 RPG türündeki oyunları neler? Sizler için yakın dönemde çıkmış birbirinden güzel RPG oyunununu listeledik!
İstedikten Sonra İmkansız Yoktur: Boynundan Aşağısı Tutmadığı Halde En Ünlü E-Sporculardan Biri Olan Adam
Bazıları ufacık bir olumsuzlukta hayata tutunmak yerine düşmeyi tercih ediyor ama öyle güçlü insanlar var ki onlar herkese ilham veriyor. Rocky Stoutenburgh da onlardan biri. Rocky, boynundan aşağısı tutmayan bir e-sporcu. Peki, ellerini kullanmadan nasıl oyun oynayabiliyor dersiniz? Gelin, Rocky'nin namıdiğer RockyNoHands'in yaşamını daha detaylı ele alalım. İşte, Rocky'nin herkese ilham olacak hikâyesi!
Oyun Deyip Geçmeyin: Ödül Havuzlarıyla Dudak Uçuklatan Espor Turnuvaları
Espor hakkında 'yalnızca oyun turnuvası canım, en fazla ne olabilir ki?' denilen noktayı çoktan aştık. Devasa etkinliklerle stadyumlar dolusu insanın takip ettiği espor artık başlı başına devasa bir endüstri. Gelin bugün bizlerin ancak çenesini yoracak, ödül havuzlarıyla gözlerde dolar işareti çıkartan en büyük espor turnuvalarına bir bakalım.Not: League of Legends ve DOTA 2 listeyi neredeyse her etkinlikleri ile domine edecekleri için içerik turnuva serisi başına en büyük ödül bazında oluşturulmuştur.