Görüş Bildir
LGS Sınavı Ne Zaman, Saat Kaçta? 2024 LGS Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavı için geri sayım başladı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan duyuruyla birlikte, milyonlarca öğrenci sınav belgeleri ve giriş evraklarını hazırlayarak son hazırlıklarını tamamlamaya odaklandı. Peki, LGS ne zaman? LGS'de kaç soru var, sınav süresi kaç dakika? LGS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, LGS hakkında merak edilenler...
Öğrenme Alışkanlığına Teknolojiyi de Entegre Eden 11 Yeni Nesil Eğitim Teknolojisi
Geleneksel eğitim yöntemleri, teorik bir öğrenme anlayışına dayanıyordu. Yeni nesil eğitim teknolojileri ise öğretmenden öğrenciye klasik aktarımlara faydalı bir katkı sağlıyor ve daha çok aktif bir öğrenme anlayışına odaklanıyor. Öğrencileri sürecin katılımcıları haline getirerek daha kalıcı ve anlamlı bir öğrenme deneyimi sunan bu teknolojilere gelin yakından bakalım.İşte hayatımıza çoktan girmiş olan en yeni 11 eğitim teknolojisi!
Reklam
Reklam
Sen Bu Dört Büyük Liseden Hangisinde Okumalısın?
Sen Türkiye'nin dört büyük lisesinden hangisinde okumalısın? Hangi lisede okumak geleceğin için daha iyi bir sonuç verecek ve üniversite hayatına geçiş sürecini daha başarılı atlatmanı sağlayacak? Testimizi çöz, birlikte görelim!
Reklam
Her Ebeveynin Çocuklarının Geleceği İçin İsteyeceği Şeyler
Ebeveynlik, birçok sorumluluğu çinde barındıran kendine özgü ve önemli bir deneyimdir. Her ebeveyn, sevgi ve özenle büyüttüğü çocuklarının geleceği için en iyisini ister. Bu yazıda, her ebeveynin içtenlikle arzu ettiği ve çocuklarının hayatlarında görmek istediği şeylere odaklanacağız. İyi okumalar!
Reklam
Reklam
Genel Kültürüne Göre LGS’de Alacağın Puanı Tahmin Ediyoruz!
Bu sene senin için çok heyecanlı çünkü liseye geçecek ve yepyeni bir hayata adım atacaksın! Bu yeni hayatının nasıl olacağını ise gideceğin lise belirleyecek. Bu testimizde sana özel genel kültür soruları hazırladık. Bakalım okuduğun kitaplar, araştırdığın konular seni ne kadar bilgili biri yapmış! 🤓
Reklam