Görüş Bildir
Laboratuvar Ortamında Genetiği Değiştirilen Köpeklerin Geçmişten Günümüze Görüntülerinde Meydana Gelen Değişim
Köpeklerin genetik manipülasyonlarla görünümlerinin değiştirildiğini biliyoruz. Bilim insanları, genetik yapıları üzerinde oynayarak ve belirli özellikleri öne çıkararak, köpeklerin farklı görünümlerini elde etti. Bu genetik oyunlar, birçok farklı köpek ırkının ve çeşidinin ortaya çıkmasına yol açtı. Aynı zamanda bu genetik manipülasyonlar köpeklerin sağlığı üzerinde olumsuz etkiler de bıraktı.
Sahiplenilerek Yurt Dışına Yerleşen Bir Kangalın Sadece Kahvaltıda Yediklerini Görünce Şoke Olacaksınız
Ülkemizdeki gıda fiyatlarındaki artış, et tüketim oranlarını olumsuz etkiledi. Fiyatların yükselmesi, etin sofralarımızdaki yerini azalttı ve bu durum, beslenme alışkanlıklarımızı da derinden etkiledi. Et, protein kaynağı olarak önemli bir besin maddesi olmasına rağmen, artan maliyetler nedeniyle tüketimi giderek azalıyor. Bu durum, halk sağlığı açısından da endişe verici bir durum oluşturuyor.
Köpeklerini Bir Türlü Havuzdan Çıkaramadığı İçin Randevusuna Geç Kalan Kadının Köpekleriyle Tatlı Anları
İnsanların en sadık ve sevgi dolu dostları hiç şüphesiz köpeklerdir. Bu dört ayaklı dostlarımız, sadece birer evcil hayvan olmanın ötesinde, aynı zamanda yaşadığımız hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelirler. Onlarla geçirdiğimiz her an, hayatımıza neşe,enerji ve mutluluk katar. Onlar, sevgi dolu kalpleri ve sadakatleri ile hayatımızı renklendirirler.
Pitbull Sahiplerinin Bir Araya Geldiği Bir Etkinlikte Çekilen Görüntüleri İzlerken Bile Gerileceksiniz!
Pitbullar, agresif ve saldırgan bir doğaya  sahip olduklarından, tehlikeli bir ırk oldukları düşünülür. Hatta birçok ülkede pitbull beslemek yasak. Fakat doğru bir eğitim ve sosyalizasyonla sevgi dolu ve sadık evcil hayvanlar olabileceklerini savunanlar da var. Onlara göre g tehlikeli bir pitbull genellikle kötü bir sahibin sonucudur, köpeğin kendisinin değil.