Görüş Bildir
Yerini Doldurmak Zor: Dolardan Vazgeçmek Kolay Değil Gibi
Dolar bağımlılığını azaltmak adına rezervlerin Euro, yen ve altına yönelen Rusya yaptırımlardan kaçamadı. Doları üstünlüğü için de bir test niteliği kazanan Rusya yaptırımları güvenli limanın hala dolar olduğunu gösterdi.
Ukrayna'dan Kripto Paralarla İlgili Önemli Adım: Resmen Yasal Hale Geldi
Rusya’nın 24 Şubat'ta başlattığı işgali sürerken, Ukrayna’dan kripto paralarla ilgili oldukça önemli bir hamle geldi. Ülkenin Devlet Başkanı Zelenski, Bitcoin ve diğer kripto paraları resmi olarak yasallaştıran yeni yasayı imzaladı.Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.
SkyBridge Capital Kurucusu Bitcoin Fiyat Tahminlerini Açıkladı: 12 Ay İçinde 100.000 Doları Görebilir!
Küresel yatırım şirketi SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin hedef fiyatının makroekonomik faktörlerden nasıl etkilendiğini değerlendirdi. Önümüzdeki aylarda BTC fiyatının yükselişe başlayacağını ekledi ve bir yıl içinde piyasanın çok daha iyi bir hale geleceğini belirtti.Detaylar içerikte...Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir
Reklam
Reklam
Dünya Devi Apple'ın Kurucu Ortağı Steve Wozniak Bitcoin'e 'Saf Altın' Benzetmesinde Bulundu
etiket
Kripto ve Bitcoin piyasaları küresel olarak yaşanan gelişmelerden ötürü aşağı yönlü bir ivmeyle seyrediyor olsa da yine her zamanki gibi gündemdeki yerini koruyor. Dünya devi Apple'ın kurucu ortağı Bitcoin için 'saf altın' benzetmesinde bulunurken piyasalar hakkında ne düşünüyor?Detaylar içerikte...Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir. 
11 Yıl Önce 50 Dolar Değerinde Olan BTC Cüzdanı Uyandı: Şimdiki Değeri 20,2 Milyon Dolar!
etiket
Whale Alert'in paylaştığı verilere göre, 11 yıldır uyuyan dev Bitcoin balinası yakın zamanda uyandı. Hesabında 489 BTC bulunan balina en son 2010 yılında aktifti ve varlıkları o zaman 50 dolara denk geliyordu. Şimdiki değeri ise 20 milyon doların üzerinde!Haberin detayları içeriğimizde!Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir. 
Reklam
Reklam
Kısa Zamanda Zengin Olmak Hayal Olmayabilir: 2022'de Sizi Zengin Edebilecek Kripto Paralar
Dünyada ve ülkemizde pek çok kişinin dilinden düşmeyen ve Bitcoin’in yakaladığı yükselmeyle birçok kişinin radarına giren kripto paralara yatırım yapmak, onların sayesinde ek gelir elde etmek ve belki de zengin olmak son zamanlarda en çok konuşulan konulardan biri. Bitcoin'in 10 yıl içerisinde birkaç dolardan 50 bin dolar seviyelerine yükselmesi, altcoinler içerisinde bu patlamayı yapabilecek coinlere gözleri çevirmiş durumda. 2021 yılında pek çok altcoin, önemli yükselişler yaparak rekorlar kırdı. Uzmanların ralliye girip patlama yapmasını beklediği altcoinler bulunuyor. Peki 2022 yılında hangi kripto paralar bu rekorları kırıp sizi zengin olma hayalinize ulaştırabilir, gelin birlikte inceleyelim.Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.
Reklam
Kripto Para Dünyasında Neler Oluyor? Haftaya Damga Vuran Önemli Etkinlikler!
etiket
Geçen hafta ivmeli yükselişler yaşanan kripto para piyasasında çalkantılar devam ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 45.000 doları zorladıktan sonra yeniden aşağıya sarktı ve piyasanın düşmesine neden oldu. Bu sırada pek çok para birimi değer kaybederken Terra, Waves ve Monero gibi kripto paralarda yükselişler gözlendi. Bu hafta düzenlenecek olan AMA etkinlikleri ve yeni kripto listelemeleri de haftanın merakla beklenen olaylarından oldu.İşte bu haftanın önemli etkinlikleri!Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir. 
Reklam
  • 1