Görüş Bildir

Dolar Haberleri

Dolar ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Dolar ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Jeoloji Profesörü Cenk Yaltırak Seçil Erzan Skandalı Üzerinden Türkiye'de Bilime Verilen Öneme İsyan Etti
Ülkemizin yetiştirdiği çok sayıda başarılı yerbilimci bilim insanı var. Deprem ülkesi olmamıza rağmen bu değerli akademisyenleri ne yazık ki büyük felaketlerden sonra dinliyoruz, felaketler ülke genelinde unutulunca sıradan gündemimize devam edip uyarılarını hiçe sayıyoruz. Prof Dr Cenk Yaltırak da deprem araştırmaları için harcanan bütçeyi, içinde ünlü teknik direktör ve futbolcuların dolandırıldığı son zamanların gündem olayıyla kıyasladı.
'Fatih Terim Fonu'na Yeni Mağdur Eklendi! 'Çanta Ağır Olduğundan Arabaya Ben Taşıdım'
Ünlü futbolcuları ve çevresindeki kişileri 'Fatih Terim fonu' kurulduğunu söyleyerek dolandıran banka müdürü Seçil Erzan'a bir kişinin daha para kaptırdığı ortaya çıktı. Erzan'a 2 milyon 720 bin dolar verip tekrar alamadığını söyleyen Mert Zeydanlı, şikayetçi olan 19. kişi oldu.Zeydanlı, şubelerden çektiği 1 milyon 525 bin doları çanta ağır olduğu için Erzan'ın arabasına kendisinin taşıdığını söyledi.
Sadece Yapay Zeka Kullanarak Oluşturulan Sanal Modelin Aylık Kazancına Çok Şaşıracaksınız
Yapay zeka teknolojileri, günlük yaşamımızın her köşesinde karşımıza çıkıyor. İnternetten alışveriş yaparken, sosyal medyada dolaşırken, hatta evimizdeki akıllı cihazları kullanırken bile bu teknolojinin etkisi altındayız. İspanya merkezli bir ajans da bu akıma kapılarak yapay zeka teknolojisi ile oluşturulmuş bir model yarattı. Fenomen haline gelen model, sosyal medyadan ciddi bir gelir elde ediyor.