Görüş Bildir
Xbox Konsol Satışları Starfield Sayesinde Uçtu Gitti!
2023'ün en çok beklenen oyunlarından birisi olan Starfield, çıktığı günden bu yana deliler gibi oynanıyor diyebiliriz. Haliyle yayınlanan bazı istatistik bilgilerine göre oyun, Xbox konsollarının satışı arttırmış durumda.
Baldur's Gate 3 Sonunda Xbox'lara da Geliyor: Ancak Ufak Bir Eksikle
Oyun dünyasına bomba gibi düşen, türe ilgisi olmayan oyuncuların dahi ilgisini çekmeyi başaran Baldur's Gate 3'ün PlayStation 5 ve PC haricinde Xbox Series X/S konsollara da çıkacağı duyurulmuştu. Yılan hikayesine dönen Xbox meselesi yakın zamanda çözüme kavuşacak gibi görünüyor.
Red Dead Redemption Switch ve PlayStation 4'e Geliyor: Hayaller Başka Bahara
Rockstar Games cephesinde uzunca bir süredir Red Dead Redemption ile alakalı kıpırtılar vardı. Oyuncular efsane oyunun remastered sürümüyle PC kanadına geleceğini düşünürken yapılan duyuruya göre oyun Nintendo Switch ve 10 yıllık PlayStation 4 konsoluna ek olarak geriye uyumluluk ile PlayStation 5'e geliyor.
Nintendo Switch'i El Bilgisayarına Çeviren YouTuber GTA V Oynuyor
Grand Theft Auto V'in çıkmadığı bir Nintendo Switch kalmıştı, o da gerçekleşmiş sevgili dostlar. Bu Youtuber, Switch cihazı resmen bir el bilgisayarına dönüştürmüş. Ayrıca içerisinde Grand Theft Auto V dahil God of War ve Titanfall 2 gibi yapımları da oynama şansına erişmiş.
Zamlar PlayStation'a Sıçradı: PlayStation Oyunlarında Dudak Uçuklatan Zamlar
Bir süredir zamlar ve fiyatlardan bahsetmeden ülkemizde oyunlardan bahsetmek neredeyse imkansız bir hal aldı. PC oyuncuları neredeyse her gün güncellenen ve zamlanan oyun fiyatlarına alışmışken zam furyası bu kez de PlayStation cephesine sıçradı. AAA kalitesindeki oyun fiyatları 2.000 TL bandına dayandı, hatta kimileri aştı!
PlayStation Plus Kütüphanesine Temmuz Ayında Eklenecek Oyunlar Belli Oldu
PlayStation Plus aboneleri bu ay da sistem kütüphanesine eklenecek farklı türlerde harika oyunlara kavuşuyorlar. Bir keskin nişancı olarak savaşın tam kalbine girdiğimiz Sniper Elite 5'ten 'Yılın Oyunu' ünvanına sahip It Takes Two'ya kadar pek çok oyun bu ay PlayStation Plus kullanıcıları için sisteme ekleniyor.