Görüş Bildir
Reklam
Reklam
Reklam
Kan Çiçekleri'nde Dilan ve Baran Öpüşürken Yatağa Zoom Yapılan Sahnenin İnternet Özel Versiyonuna Yorum Yağdı
Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kan Çiçekleri dizisi büyük bir izleyici kitlesine sahip. Dizinin hayranları Dilan ve Baran'ın aşkıyla yanıp tutuşurken, onların yakınlaşmasını can-ı gönülden istiyordu. Dizide ikilinin öpüşmesiyle geçen bir yatak sahnesinin internet özel versiyonu yayınlandı. Ancak ikilinin tam öpüştüğü esnada yatağa zoom yapılması ortaya eğlenceli yorumlar çıkmasına sebep oldu.
Reklam
Reklam
Yıllar İçinde Türkiye'deki Dolandırıcılık Vurgunlarının Reklamlarının Yer Aldığı Videoyu Filozof Paylaştı
Türkiye'de dolandırıcılık her daim karşılık bulan bir alan olurken, son dönemde gündemden düşmeyen banka şube müdürü Seçil Erzan'ın davasında ünlü futbolcuların olması ayrı ilgi çekiyor. Ancak 80'li yıllardan bu yana TV'lerde reklamları dönen, halkın çoğunun parasını kaptırdığı nice olay yaşandı. Banker Kastelli'den, batan bankalara, Jet Fadıl'dan Çiftlikbank Tosuncuğa ancak hiçbiri ders olmamış görünüyor.
Eşinin Kısır Olduğunu Öğrensen Ne Yapardın Sorusunu Biraz Ciddi Biraz Şaka Yolla Yanıtlayan Kişiler
Evlilik insanın hayat yolculuğunda önemli bir eşik ve bir hayatı paylaşmak kadar, soyunu devam ettirmek veya çocuk sahibi olmak gibi bir fonksiyonu da var. Bu durumda devreye hayat arkadaşınızın üreme yetileri giriyor. Halk arasında kısırlık olarak geçen infertilite çiftlerden birinde varsa çocuk sahibi olmaları zorlaşıyor. Bu soru polemiklerin merkezi Twitter'da da soruldu yarısı goygoy yarısı ciddi pek çok ilginç yanıt geldi.
Reklam