Görüş Bildir

Çok iyi! Haberleri

Çok iyi! ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Çok iyi! ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

19 Yabancı Ünlünün Fantastik Türkiye Macerası
Ülkemizi birçok yabancı ünlü oyuncu, şarkıcı, manken ziyaret ediyor. Kimi tatilini geçirirken kimisi iş için ülkemize geliyor. Eminiz hepsi birçok güzel anı ile ayrılıyor ama aralarında başlarına enteresan işler gelenler de yok değil. İşte size ülkemizde yabancı ünlülerin yaşadığı fantastik olaylara birkaç örnek.
Komik Şekillerde Büyüyen 15 İlginç Meyve ve Sebze
Belki rastlantı eseri, belki de uygulanan yanlış tarım politikaları nedeniyle garip şekillerde büyüyen meyve ve sebzeler yine yüzümüzü güldürmeye devam ediyor. Bu durumun sağlık boyutunu bir kenara bırakırsak ortaya çıkan şekiller gerçekten aşırı komik...
Haftanın Teknoloji Karikatürleri
Her hafta olduğu gibi bu hafta da internet ve teknolojinin günlük hayatımıza etkileri, sosyal medya bağımlılığımız ve bilgisayar kullanım alışkanlıklarımıza yönelik esprili göndermeler içeren paylaşımlarımız sizleri bekliyor. İşte sizler için bir araya getirdiğimiz eğlenceli içerikler... SDN
16 Maddede Akdeniz Üniversiteli Olmak
Girer girmez Atatürk maskının verdiği rahatlıkla 'İyi ki burayı yazmışım.' dedirten Akdeniz Üniversitesi. Burayı tercih etmeyi düşünen arkadaşlarımıza referans olması ve hala okuyan ya da mezun olan arkadaşların biraz gülümsemesi için. Antalya adeta cehenneme sınır komşusu, Türkiye'nin magmaya en yakın noktası olsa da burada yaşamanın verdiği keyfi anlatmaya kelimeler yetmez belki de. Yeniler için gelin sizleri neler bekliyor birlikte bakalım.
Sadece Kısa Boyluların Sahip Olduğu 10 Avantaj
Birazcık boydan kısaysanız ne var bunda? Bıdık olmanın da pek çok avantajı var!  Ne demişler  'Bodur tavuk, her daim piliç!'  Yoksa 'En kıymetli hediyeler küçük paketlerin içinde gelir...' miydi? Neyse sonuçta sizi cebine koyup gezdirmek isteyenler var, şimdi uzun boylular düşünsün.
Her Seçim Dönemi Mutlaka Karşılaştığımız İnsan Tipleri
Her seçim öncesi ortalık şenlenir, kalabalıklaşır biraz da gerilir. Bu ortam içerisinde yıllardır görmeye alıştığımız ama çok da üzerinde durmadığımız simalar vardır. Bağımsız adayından, sandık görevlisine, vaat sever muhtarından mesaj kaygılı seçmene kadar işte her seçim döneminde karşımıza çıkan tanıdık 28 yüz.