Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eylem Acar Yazio: Yeni Nesil Peptitli Dolgular ile Hızlı Gençleşmek Mümkün

11PAYLAŞIM
Yazio Banner

Dolgu enjeksiyonları ile çok kısa bir sürede tek uygulama ile yüzünüz gençleşir, tazelenir.  Anında ve hızlı etki ile oldukça efektif olan yeni nesil peptitli dolgu uygulamaları aynı zamanda her geçen gün cildinizin kalitesini de arttırmayı hedefler. 

Dolgu enjeksiyonları yüz estetiğinde olmazsa olmaz uygulamalarımızdır. Yaşlılık dediğimiz süreçte; cildi nemli, gergin, parlak tutan ve bağ dokularımızda mevcut olan hylüronik asit azalmaktadır. Nemli olmayan, direnci  zayıflayan cilt matlaşır, kırışır ve sarkar. Yanaklar yer yer çöker, hatta dudaklar incelir. Çizgileri, çökmeleri, deformasyonları gidermek için dermal dolgu uygulamaları sıklıkla kullanılmaktadır.

Peptitli dolgular hem azalan kolajeni yerine koyuyor hem de cildin kendi kolajenini aktive edip, koruyor.

Dolgu enjeksiyonu uygulamalarında en çok kullanılan içeriklerden biri Hyaluronik Asittir. Yüz seklinin dengeli volümetrik yapılandırılmasında  Hyaluronik Asit uzun zamandır güvenle kullanılmaktadır. Cilt altında kolaylıkla yerleşerek zamanla deforme olan, çöken, kırışan dokuları destekliyor, hacim kazandırıyor ve  sonuçta natürel bir görüntü elde ediliyor. Üstelik cildiniz asla bir operasyon izi taşımıyor. Yanak boşlukları, alın kenarları, göz çevresi çukuru, burun kenarından ağız köşesine kadar inen nazolabial dediğimiz çizgilerde, dudaklarda, el üstleri ve alında da güvenle uygulanabiliyor. Son zamanlarda uygun kişilerde ameliyatsız burun şekilllendirmede, çene hattını belirgin ve keskin bir hale getirmede, çene geriliğinin tedavisinde dolgu enjeksiyonları oldukça başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. 

Yeni nesil peptitli dolgular ayrıca içeriğine göre hem yaşlanan derideki boşlukları, çökmeleri doldurur, istenilen hacim ve volümü verir hem de botoks istemeyen kişilerde mimiklerini kaybetmeden, alın ve göz çevresindeki mimik çizgilerinin doğal şekilde tedavi edilmesini sağlar.  

Aynı zamanda içerdiği cilt vitaminleri de cildin kalitesini arttırarak cilde ışıltı ve nem sağlar. 

Gittikçe gelişen teknolojiden her alanda olduğu gibi estetik dermatolojide de büyük ölçüde faydalanmaktayız. Tecrübeli hekimler tarafından uygulandığında hem var olan sorunları gideren hem de cildin kendi  kolajenini aktive ederek daha doğal bir şekilde uzun süreli gençleşme imkanı sağlayan yeni nesil peptitli dolgular biz hekimlerin de daha başarılı ve güvenli uygulamalar yapmasına imkan vermiştir.  

Instagram

Facebook

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir