LGBT Temalı Tişört Giydiği İçin Spor Yorumcularının Eleştirdiği Taylan Antalyalı'ya Destek Yağdı

5.3bPAYLAŞIM

Galatasaraylı milli futbolcu Taylan Antalyalı LGBT hareketine destek veren tişört giydiği için bazı spor yorumcularınca hedef gösterildi hatta milli takıma bir daha çağrılmaması ve kadro dışı bırakılması istendi. Ancak pek çok taraftar Taylan'a sahip çıktı.

Onur Haftası dünya çapında kutlanırken ülkemizde ne yazık ki bu farkındalık haftası şiddet, ayrımcılık, homofobiye esir olmuş durumda.

Galatasaray'ın milli futbolcusu Taylan Antalyalı da LGBT destekçisi tişört giydiği bir post paylaştığı için TV100'de yayınlanan VAR Odası programı yorumcuları tarafından hedef gösterildi.

Turgay Demir ve daha önce de Afrikalı oyuncular için ırkçı ifadeler kullanan Emre Bol sosyal medyada tepki gördü.

👇

👇

twitter.com

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
menman

Cinsel sapıklıklarını cinsel tercih olarak tanıtanlar bu sapıklıklarını meşrulaştırmak için her türlü yola başvurmaktan asla geri durmuyorlar; yeri gelir Kuranı asılsız ve dayanaksız olarak bir taraflarından uydurdukları şekilde yorumlamaları mı dersiniz yeri gelir bu numaraları tutmadıkları için İslama saldırmaları mı dersiniz, yeri gelir ne oldukları ve kim oldukları bilinmeyen ve kendilerini "tarikat şeyhi" olarak tanıtan kişilerin tecavüz gibi İslama göre en ağır şekilde cezalandırılması gereken kişisel davranışlarını İslama Yıkmaları mı dersiniz, Kendileri için yeni bir Tarih uydurmaları mı dersiniz... ne derseniz diyin ama bunlar Özgürlüğü, istediği her şeyi yapma hakkı olarak görürler ve meşruluk kazanmak için kendilerini suçlularla kıyaslama çabasına girerler...

batuhan.ozkan

Gaylan Antalyalı

beterbeter

Demek gaysın itiraf edememişsin kendine böyle yaparak kendini kandırmaya çalışıyorsun içinde var senin

batuhan.ozkan

Aynen büyük oyunu bozdun bro,harikasın dfsd

muhammet-cevik2

ya gay falan demeyin böle sosyetikleştirmek için konulan bu aptal isimleri kullanmayın

arito-soto

sus ve muzunu ye amk mağara adamı

kemal-saban

keşke taylanı linçlemeye çalışan lafta gazeteci yorumcuları da koysaydınız buraya onların da rezil twitlerini görseydik

onepunch

İslam'da eşcinsellik haram değildir, Lut kavimi eşcinseller yüzünden helak olmamıştır, meleklere ve dışarıdan gelen yabancılara zorbalık yapıldığı için helak olmuştur. Osmanlı tarihte Eşcinselliği legalleştiren ilk ülker arasında gelir ve bunu Şeyhülislam'dan fetva olarak yapmıştır. Bu arada burası laik bir ülke, hiç bir dinin hükmü yok! Devlet inançlı veya inançsıza eşit mesafede yaklaşması gerekir. Din üzerinde dayatma yapamaz. Zaten devran döndüğünde bu yapılan zorbalar utanç duyacak, duymayan hesap sorulacak.

abdes_terligi

bildiğim kadarıyla ayette söylenilen "erkeklere yaklaşıyorsunuz" dediği oğlancılıkla yani pedofili ile alakalı. Ha, hazır laf pedofiliye gelmişken.. İslamda gay olmak vs her şey yasak da neden pedofililere bu kadar laf edilmiyor?? Neden karısını dövene öldürene bu kadar karşı çıkılmıyor kendi başında kimseye zarar vermeyen eşcinsellere verilen zarar kadar??

beterbeter

Sen gerçek islam bu değil diyen tayfasın belli gayet de öldürülmeleri gerek islam dininde neler var neler 9 yaşında Ayşe ile evlenmedi mi Muhammed(kuranda arkadaşınız muhammed der ama sen bilmezsin yıka yağla) hatta git filistine her sene peygambermizin sünneti diye 9 yaşında çocuklarla evleniyorlar ki diğer karılarının yaşlarını saymıyorum sana Cüveyriye ne demek bir araştır bakalım

emrekaya1808

Emre Bol kimdir ya ? Onu neden dikkate alalım anlamadım yani . Bu ülkeye nasıl bir hizmet vermiş olabilir ? Irkçı şerefsiz ..

Görüş Bildir