Görüş Bildir
Haberler
Eşcinsel Evlilik Teklifi Rio Olimpiyatları'na Damga Vurdu

Eşcinsel Evlilik Teklifi Rio Olimpiyatları'na Damga Vurdu

Rio Olimpiyatları'na bu sefer müsabakalar değil, stadyumun ortasında yapılan eşcinsel evlilik teklifi damga vurdu. Ragbi maçının oynandığı Deodoro Stadyumu'nun yöneticisi Marjorie Enya, ragbi oyuncusu Brezilyalı sevgilisi Isabella Cerullo'ya evlilik teklif etti.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Brezilya'nın Rio kentinde gerçekleşen 2016 Yaz Olimpiyatları, bu kez spor müsabakası ile değil, bir eşcinsel evlilik teklifiyle gündeme geldi. 

Ragbi maçlarının gerçekleştiği Deodoro stadyumunun yöneticisi Marjorie Enya, ragbi sporcusu Brezilyalı sevgilisi Isabella Cerullo'ya evlilik teklifinde bulundu.

Sosyal medyadan oldukça ilgi gören olay Brezilya Ragbi Takımı'nın Yeni Zelanda'yı yenerek altın madalyayı kapmasından saniyeler sonra gerçekleşti. 

Takımı kutlamak adına sahaya inen 28 yaşındaki stadyum yöneticisi, 25 yaşındaki kız arkadaşına seyircilerin önünde evlilik teklifinde bulundu.

Cerullo, kız arkadaşının kendisine yaptığı teklifi kabul etti. Lezbiyen ikilinin bu mutlu anı, diğer stadyum görevlileri tarafından da alkışlanarak kutlandı.

Sporcope

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
44
17
15
7
4
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
HarmeN AcZARY

hayret Hemen ""ahlakomozoouu bozuyor"lar diyenler türememiş...