Eşcinsel Erkek Davranışı Olarak Görülmesine Rağmen Heteroseksüel Erkeklerin de Sergilediği 15 Davranış

232PAYLAŞIM

Bu davranışların heteroseksüeli, homoseksüeli olmaz ama insanlar seviyor sınıflandırmayı işte.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/stephenlaconte/...

1. "Manikür ve pedikür yaptırıyorum. Gittiğim yerdeki kadınlar bu konuda gerçekten iyiler ve manikür/pedikür yaptırmak bana kendimi iyi hissettiriyor. Sürekli tırnaklarını yiyen biri olarak, tırnaklarım güzel göründüğünde onları yemek istemiyorum."

PrimeAres

2. "Dikiş dikmek. Ailemin terzisi benim. Kıyafetlerdeki yırtıkları ve sökükleri dikmek, perde dikmek tıpkı araba tamir etmek kadar işe yarıyor."

atomicbob1

3. "Arkadaşlarla takılmak. Tanıdığım birçok insan ya iş yerindekilerle arkadaş oluyor veya ailecek zaman geçiriyor. Fakat ben, arkadaşlarımla beraber eşlerimiz olmadan kampa gidiyorum. Bu, birçok insana tuhaf geliyor."

Earguy

4. "Cilt bakımı. Neden bu kadar cinsiyetçi yaklaşıldığını anlamıyorum. Sonuçta cildimiz, vücudumuz için önemli bir yer ve kadınla erkek arasında bu konuda fark yok."

Mabescs

5. "Spaya gitmek. Kadın veya erkek etmez. Herkesin arada bir rahatlamaya hakkı vardır."

FungusTaint

6. "Günlük tutmak. Sonuç olarak daha düşünceli ve üretken oluyorsunuz."

DroppethTheBass

7. "Yakın arkadaşlarınıza sıkı sıkı sarılın. Sadece omuza dokunup, bir tokalaşma ile bırakmayın. Arkadaşınıza gerçekten hak ettiği gibi sarılmayı ihmal etmeyin."

buck9000

8. "Yemek yapmak. Her gün başkalarının yaptığı yemeklere bağlı kalmaktan vazgeçin. Dışarıdan yemek sipariş etmek çok pahalı ve inanın, lezzetli bir yemek yaptığınızda yaşayacağınız hazzın tarifi yok."

DaAdobo

9. "Yoga yapıyorum. Her şeyden önce yoga denge, esneklik ve güç kazanmanızı sağlayan bir spordur. Hem belli bir yaşa kadar yapılacak kadar rahat, hem de kas oluşturacak kadar zorlu bir spordur."

DareSalaam

10. "Düzenli olarak terapiste gitmek."

nofartknockin

11. "Nemlendirici kullanmak. Arkadaşlar, cildinize iyi bakın."

DaveDeathmetal

12. "Öz bakım. Karantina dönemine girdiğimizden bu yana yüz maskesi yapıyorum, güneş kremi kullanıyorum, yüz yıkama jelleri ile cildimi temizliyorum. Bu şekilde kendimi daha iyi hissediyorum. Hala aynı göründüğüme eminim ama kontrolde olduğumu ve kendim için bir şeyler yaptığımı görmek bana iyi hissettiriyor."

alelabarca

13. "Ağlamak. Kendinizi rahat bırakın. Ağladığınız için özür dilemeyin veya saklamaya çalışmayın."

dataguy2018

14. "Erkek arkadaşlarınıza onları sevdiğinizi söyleyin. Lisenin sonuna doğru arkadaş grubumda araba kazası, intihar ve cinayet gibi birçok kötü şey yaşadık. Şimdiki arkadaş grubumda birçok sohbetin sonunda onları sevdiğimi söylüyorum. Bazı insanlar bunu tuhaf buluyorlar. Unutmayın, her zaman yan yana olamayacaksınız. Fırsatınız varken onları sevdiğinizi söyleyin."

Juice1984

15. "Kadınlarla arkadaş olmak. Birçok erkek arkadaşımın arkadaş çevresi yalnızca erkeklerden oluşuyor. Hayatlarındaki bütün kadınların onlarla beraber olmak istediğini falan düşünüyorlar."

cole-one

Kadınların “Nasıl Yani, Bütün Erkekler Bunları Yapıyor mu???” Tepkisi Vererek Dumurlara Sürükleneceği 20 Acayip Davranış - onedio.com
Kadınların “Nasıl Yani, Bütün Erkekler Bunları Yapıyor mu???” Tepkisi Vererek Dumurlara Sürükleneceği 20 Acayip Davranış - onedio.com
Vallahi Bıktık! Kadınların Nefret Ettiği Erkek Davranışlarını Derleyen İnternet Sitesine Gelen Birbirinden Haklı Cevaplar - onedio.com
Vallahi Bıktık! Kadınların Nefret Ettiği Erkek Davranışlarını Derleyen İnternet Sitesine Gelen Birbirinden Haklı Cevaplar - onedio.com
'Erkeklerin Yaptığı Hangi Davranış Sizi Rahatsız Ediyor?' Sorusuna Gelen Hepsine Hak Vereceğiniz 15 Cevap - onedio.com
'Erkeklerin Yaptığı Hangi Davranış Sizi Rahatsız Ediyor?' Sorusuna Gelen Hepsine Hak Vereceğiniz 15 Cevap - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
belladonna

Yoganın belli bir yaşı yoktur, her yaş grubuna uygun öğretileri var🤗

yori

istediyim koca adayi

ordekkac

Ha son olarakta YKS giren varsa nasıl geçti sınavın?

ordekkac

Bir de 2020’deyiz. Aşalım şu düşünce tarzını.

ordekkac

Bir de 2020’deyiz. Aşalım şu düşünce tarzını. Böyle salakça bi düşünce mi olur?

Görüş Bildir