Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aşkın Her Zaman Kazandığının İspatı, Eşcinsel Düğünlerden 60 Harika Fotoğraf

 > -
Abone ol

Amerika Birleşik Devletleri'nde Yüksek Mahkeme eşcinsel evliliğin anayasal bir hak olduğuna hükmetmesiyle birlikte tüm dünyadaki LGBT bireyler ve aktivistler büyük bir sevinç yaşadı. Çeşitli kurum ve kuruluşlar amblem ve logolarını gök kuşağı renklerine boyadı, bu renklilik insanların Facebook profil fotoğraflarına değin yayıldı. Biz de dünyanın farklı yerlerinde gerçekleşen ve LGBT bireylerin mutluluklarını cümle âleme ispat eden birbirinden güzel ve anlamlı 60 fotoğrafı derledik. Şunu gördük ki, "aşk" kazandı! #lovewins !

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

31. 

32. 

33. 

34. 

35. 

36. 

37. 

38. 

39. 

40. 

41. 

42. 

43. 

44. 

45. 

46. 

47. 

48. 

49. 

50. 

51. 

52. 

53. 

54. 

55. 

56. 

57. 

58. 

59. 

60. 

Biz de bu vesile ile insanların cinsiyet kimlikleri ve cinsel yönelimleri sebebiyle nefret cinayetlerine kurban gitmediği, ötekileştirilmediği, anayasal haklarına kavuştuğu ve her ne olursa olsun aşkın, sevginin galip geldiği bir dünya ve Türkiye diliyoruz...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alterd

Harika ,burda yorum yapıp çiçek dağıtan arkadaşlar ;bir gün çocuğunuz gelir ve anne yada baba ben eşcinselim derse ilk gelen karede bugünkü alkışlarınız gelsin aklınıza,tamam göz yumun dediniz göz yummaya çalışıyoruz;lakin bunu aslında en normali bu tarzında haberlerle algı yaratmak,sempatik göstermek,insanların bunca derdi varken yüzde 1 bile olmayan bir kesimi sürekli el üstünde tutup aslında haklarında hiçbirşey bilinmediği halde popüler gözükme çabaları,geçiniz arkadaşlar ,günlük yaşamayınız.

tbashnylmz

o kadarda harika değil

kevizabeth

yorumları okuyorum da kime neyin girip çıktığıyla o kadar ilgileniyoruz ki bilinçaltımıza nelerin girdiğini ve nası açığa çıktığının farkına varamıyoruz

bengisu.

Benim saygım sonsuz lakin anlayamadığım bir şey var, zaten aşklarını yaşıyorlardı bunca zamandır evliliğin asıl amacı da nesli devam ettirmektir o da bu şartlarda mümkün değil. O zaman neden evlenilir evlatlık alınınca o çocuk bunları nasıl idrak edecek biraz ilerisi için düşününce sorunlar oluşur insanlar yine dışlar bu bireyleri diye düşünmekteyim.

nur-kizil

Erkekler taşıyıcı anne buluyorlar. Eşlerden birinin veya ikisinin de spermi ile kadının yumurtası dölleniyor. Doğumdan sonra gene kendi genlerine sahip çocukları oluyor. Kadınlar ise sperm bankalarından veya donör varsa ondan sperm temin edip, gene aynı operasyon ile yumurtalarını dölleyip (çiftlerin ikisi birden veya teki) gene kendi genlerine sahip çocuk doğurabiliyorlar. Teknoloji bu imkanları sağlıyor. Ayrıca evliliğin tek amacı nesli devam ettirmek değildir. Evlenmeden de çocuk yapılır.

Gizli Kullanıcı

erkekler nasıl çocuk yapacak?

gulcan.aktepe

:) :)

widget

Bayanlar halletti erkekler mi kaldı :D

nur-kizil

Sanırım her sorana ayrı ayrı yazmam gerekecek: "Erkekler taşıyıcı anne buluyorlar. Eşlerden birinin veya ikisinin de spermi ile kadının yumurtası dölleniyor. Doğumdan sonra gene kendi genlerine sahip çocukları oluyor. Kadınlar ise sperm bankalarından veya donör varsa ondan sperm temin edip, gene aynı operasyon ile yumurtalarını dölleyip (çiftlerin ikisi birden veya teki) gene kendi genlerine sahip çocuk doğurabiliyorlar. Teknoloji bu imkanları sağlıyor. "

Gizli Kullanıcı

espri diye yaptım anla işte :D

Görüş Bildir