Görüş Bildir

WhatsApp Grubundan Ayrılmış! AKP, Mücahit Birinci İle İlgili Ne Yapacak?

Anasayfa > Gündem

Tacize varan cinsel içerikli mesajlaşmaları ortaya çıktığı belirtilen Mücahit Birinci’nin MKYK üyelerinin bulunduğu WhatsApp grubundan ayrıldığı ve parti genel merkezinde iddialara cevap vermek üzere beklendiği öne sürüldü.

'Alışacaksınız' çıkışı ve 5 bin TL'lik atkısıyla gündeme gelen AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Mücahit Birinci, kendisine ait olduğu belirtilen WhatsApp yazışmalarını reddetmiş ve suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı.

👇

"Erdoğan rahatsız"

"Erdoğan rahatsız"

Parti yönetimindeki mesai arkadaşlarının yaşananlara karşı sessiz kaldığına dikkat çeken İsmail Saymaz, Halk TV'deki haberinde Birinci ile ilgili AKP kaynaklarından edindiği bilgileri paylaştı.

Saymaz'ın aktardığına göre kaynaklar, Birinci’nin genel merkeze çağırılarak iddiaların sorulacağı ve kendisine uyarıda bulunulacağı bilgisini verdi. Parti yönetiminin bu tavrı sonrasında Birinci MKYK üyelerinin bulunduğu WhatsApp grubundan ayrıldı.

Ayrıca Erdoğan’ın da Birinci’nin televizyon programlarına çok çıkması ve “Alışacaksınız” yönündeki açıklamasından rahatsız olduğu öğrenildi.

Ayrıca bakınız 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
77
23
4
3
3
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ali Efe İnce

Bu adam "Alışacaksınız" dediğinde sinirden gözlerim yaşarmıştı. O kadar mutluyum ki bu şeref yoksununun böyle bir ifşasına anlatamam.

Mehmet Işkın

aynı şeye sinirlenmişiz

pınar

Akp genel merkezine çağırılmışımdır. O sırada surat ifadelerim gibi olmuş kapak başlığı hahahahhahah

Jan Vintageman

Bu arsız şerefsizin babası akit paçavrasında yazan yeminli Atatürk düşmanı Yavuz Bahadıroğlu. Kesinlikle ama özel hayat ihlali falan denmemeli, insanların ya... Devamını Gör