Oylar Hileli, Yasin Kurgu mu? MasterChef Hakkında Şok İddialar Ortaya Atıldı, Somer Şef'ten ise Yanıt Gecikmedi!

-

İddialar karşısında resmen şok olduk!

Son günlerde hepimizi ekran başına kitleyen MasterChef'in baştan aşağı bir kurgunun ürünü olduğu konuşuluyor.

Özellikle bazı yarışmacıların reyting için yarışmada tutulduğu, Yasin ile Kıvanç'ın kavgasının ise kurgu olduğu gibi iddialar ortada dolaşmaya başladı.

Dün akşamki eleme oyunundan sonra yarışmadan Suna'nın elenmesinin ardından Somer Şef, Instagram üzerinden bir paylaşım yaptı.

Somer Şef hem Suna'ya veda etti, hem de iyi dileklerde bulundu...

Ardından da Twitter'dan konuyla ilgili bir tweet attı. İki favori yarışmacı olan Suna ile Batuhan'ın elemede son ikide kalmasını hatırlatarak; kendilerine ve yarışmaya yönelik iddiaları eleştirdi.

Suna'nın yarışmada torpilli olduğunu söyleyenlere ve üzerlerinden pirim yapmaya çalışanlara sitem etti.

Ata Benli de yarışmayla ilgili çeşitli iddialarda bulundu. Ankara ANKAmall çekimlerinde oylamaların değiştirildiğini, özellikle Güzide'nin yarışmada eşi tarafından torpilli olduğunu iddia etti.

Güzide'nin eşinin ANKAmall'ün inşatında faaliyet gösteren firmanın sahibi olduğunu da iddia etti. Güzide'nin reklam karşılığı elenmediğini, eşinin siyasi bağlantıları sayesinde Güzide'nin yarışmada kalabildiğini vurguladı.

Benli'nin iddiaları bununla da sınırlı değildi tabii... Özellikle ANKAmall oylamalarının hileli olduğunu; ANKAmall'de oy kullananların pulla değil; kağıtla oy kullandıklarını söylediklerini iddia etti.

Elbette ki bunların hepsi henüz birer iddia. Ne olup bittiğini tam olarak bilemiyoruz...

Bakalım neler olacak, bekleyip göreceğiz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aybars-yildirim

Yav he he ata sen git ata bin

aybars-yildirim

Yav he he öyledir ata sen git ata bin

creepy-owl

Amerikan güreşlerine de kurgu diyorlar, onu da bir araştırsana topraam.

ali-galip-kaya

Bu gibi iddialar Hem yarışmacıları hem de Şeflerimizi lekeler. Şeflerimiz kendilerini defalarca ispat etmiş kişi oldukları her hallerinden belli. Ancak Tadım olayı değiştirilse bence çok daha adil olur ve şeflerimiz de zan altında kalmazlar. Bilhassa eleme sırasında kimin ne tabağı yaptığını bilmeden değerlendirilse bu değerlendirmeden sonra elenirse yarışmacı daha adil olur. sunanın elendiğine üzüldüm zira iyi bir aşçıydı ondan daha az tecrübeli ve kopyacılar varken Sunanın elenmesi olmazdı. Ama şunu da unutmamak gerekir Mehmet şefin dediği gibi "ŞEF SON TABAĞA KADAR ŞEFTİR. yani Bu eleme son tabakta belli oluyorsa ki öyle Yarışmacıların bilgileri tecrübeleri hiçe sayılmaktadır. Bunun önlenmesi gerekir.

raidon

Güzidenin kocasinin hangi partiden olduğunu anlamak zor olmasak gerek😄

Görüş Bildir