Görüş Bildir

ABD Haberleri

ABD ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. ABD ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Türkiye'de Ev Fiyatına Yunanistan'dan Alınabilecek 10 Ev
Türkiye'de konut fiyatlarında balon vardı, yoktu tartışması sürerken, yurt dışında kur farkına rağmen yurt içindeki evlerle yakın fiyattaki evlere bakmaya devam ediyoruz. Ege'nin incisi, İzmir'in birincisi Çeşme'de de 1+1 evlerin 5 milyon olmasından yola çıkarsak, bu kez durağımız çok yakın komşu: Yunanistan!
29 Eylül 2023'te Eylül 2023 Süper Hasat Dolunayı Gerçekleşecek
Batı Astrolojisine göre öncü Koç burcunda gerçekleşen eylül ayı dolunayı herkesin harekete geçme isteğini aydınlatıyor. Koç, Mars tarafından yönetilen bir burç olduğundan, sonbahar mevsiminin yavaşlaması tam olarak ortaya çıkmadan önce, herkes kendi bağımsız uğraşlarına son bir kez daha teşvik edilecektir. Başkalarının etkisi altında kalarak yanılgılar yanlışlar pişmanlıklardan kaçışlar serüveni bu Süper Dolunay ile arkamızda kalıyor.  Ne olursa olsun zarar vermek ya da üstün gelmek için güçlerini birleştirmek, bir an için başarılı olmanın bir yolu olsa da, gerçekleştirmeniz gereken belirli hedefler vardır. Bunu en iyi kendi başınıza başarabilirsiniz. Kendi başarılarınızın gidişatından memnun olduğunuzda ilişkilerinizde daha iyi ortaya çıkacağınız için Koç Süper dolunayı, herkesten ayrı olarak ateşinizi neyin yaktığına yeniden odaklanma şansınızdır. Biraz bencil olmak kötü bir şey olmak zorunda değil. Kendini bilen yanlışa düşmez hataları yanılgıları telafi eder. Süper Ay, Ay'ın yörüngesinde Dünya'ya en yakın noktaya ulaşmasıyla meydana gelir ve Ay'ın normalden daha yakın, daha parlak ve daha büyük görünmesine neden olur. Oldukça nadir görülen ay aylarıdır ve yılda yalnızca üç ila dört kez gerçekleşir. 29 Eylül'de saat 05:57'de (ET) gerçekleşecek Süper Hasat Ayı, 2023'ün sonuncu Süper Dolunayı.Hasat ayı nedir?Eylül ayının Süper Ay'ı, sonbahar ekinoksundan kısa bir süre sonra gerçekleşmesi nedeniyle Hasat Ayı olarak kabul edilir. Hasat Ayları genellikle gün batımı civarında meydana gelir (bu yıl olmasa da), ayın ışığını Dünya'ya, güneşin gün boyunca kaybolmaya başladığı saatte yansıtır. Bunun, hasatçılara sonbahar resmi olarak başlamadan önce ekinleriyle ilgilenebilmeleri için birkaç ekstra ay ışığı akşamı sunacağı söyleniyordu. Aynı zamanda yaygın olarak Mısır Ayı olarak da anılır ve Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeyinde mısır hasadının zirveye ulaştığı zamanı ifade eder.İşte her burcun Eylül 2023'teki Süper Hasat Ayı'ndan bekleyebileceği şeyler:
Hemen Özür Diledi: İspanyol Gazetecinin Michael Schumacher Hakkındaki Şakası Skandal Yarattı
Formula 1 dünyasının efsaneleşmiş pilotlarından Michael Schumacher, 2013 yılında geçirdiği kayak kazasında ağır darbeler aldı. O günden bu yana sağlık durumu sır gibi saklanan Schumacher'in felç olduğu haberlerini eminim hepiniz duymuşsunuzdur. İspanyol Formula 1 gazetecisi Antonio Lobato, katıldığı bir programda Michael Schumacher'in sağlık durumuyla yaptığı 'şaka' ile skandala imza attı. Lobato gelen tepkilerin üzerine video yayınlayarak özür diledi.
Suudi Arabistan Parayla mı Şeytan Taşlatıyor, Meksika Uzaylıları Kek miymiş? Son Günlerde Tartışılan 7 İddia
Son zamanlarda sosyal medyanın kıpır kıpır dalgaları arasında sürüklenip giden, haber sitelerinin baş sayfalarında boy gösteren ve gazetelerin renkli sayfalarında kendine geniş bir yer bulan bazı haberler, aslında gerçeği tam anlamıyla yansıtmıyor. Ancak, bu durumun farkına varmak için biraz derinlemesine incelemek gerekiyor. Çünkü bu haberler ilk bakışta o kadar gerçekçi ve inandırıcı ki, hepimiz bir an için bu durumun aksini düşünmüyoruz bile. Şimdi, son günlerde gündemimizi allak bullak eden bu haberlerin aslında ne olduğunu ve gerçekte ne anlama geldiğini birlikte keşfedelim.Kaynak: Teyit.org, doğrulukpayı