Şüpheli Paket Komedisi

 > -

Şüpheli Paket Komedisi

Şüpheli Paket Komedisi

Çanakkale Devlet Hastanesi'ne tedavi için gelen 62 yaşındaki Hanife Kocabıyık'ın bahçe duvarına bıraktığı spor çantayı, bomba sananlar polisi alarma geçirdi

Bugün saat 16.30'da, '155 Polis İmdat' hattına, Çanakkale Devlet Hastanesi Poliklinikler girişindeki bahçe duvarının üzerinde şüpheli bir spor çantanın bulunduğu ihbarı yapıldı. Bunun üzerine 150 metre ilerideki Emniyet Müdürlüğü'nden polis ekipleri kısa sürede olay yerine gelerek, güvenlik şeridi çekti, İnönü Caddesi'ni trafiğe kapattı. Yaya ve araçların bölgeden geçişi önlendi. Bomba uzmanının olay yerine gelmesi beklenirken, polis hastane bahçesinde oturanları da bölgeden uzaklaştırmaya başladı.

Bu sırada bir ağaç gölgesinde oturan Hanife Kocabıyık, olup bitenden habersiz hastane bahçesinden çıkarak çantanın yanına doğru yürümeye başladı. Gerçek de bu dakikadan sonra anlaşıldı. Gökçeada'dan hastaneye geldiği öğrenilen Hanife Kocabıyık, polislere çantanın kendisine ait olduğunu söyledi ve duvara bıraktığı çantayı aldı.

Polislere içinde şüpheli bir şey olmadığını gösteren Kocabıyık, "Her hastaneye geldiğimde çantayı bahçe duvarına koyuyorum. Bahçede de oturup çantayı içeriden takip ediyorum" dedi. Polis ise Kocabıyık'ı, "Çantayı böyle sahipsiz şekilde bıraktığınız zaman da bizi tedirgin ediyorsunuz" diyerek uyardı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Polisolay
Görüş Bildir