Görüş Bildir

Doktor Haberleri

Doktor ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Doktor ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Altın Portakal’dan Sponsorlar da Çekiliyor: 'Maalesef Bakanlıkla Hareket Etmemiz Gerekiyor...'
Altın Portakal Film Festivali'nde yarışması beklenen 'Kanun Hükmü' filminin çıkarılması tepkilerle karşılanmıştı. Belgesel kategorisinde yer alan 'Kanun Hükmü' filminin, yapımdaki bir kişi hakkında yargı süreci olduğu iddiasıyla festivalden çıkarılması tepki aldı. Onur Saylak ve festivalin birçok jüri üyesinden sansüre tepki gelmiş, yönetmenler de filmlerini çekmişti. Şimdi ise sponsorlar çekiliyor. Detaylar 👇
Yasemin Özilhan'ın Paylaşım Başına Aldığı Para Birçok Şeyi Sorgulamanıza Sebep Olacak
Bir dönemin efsane dizisi Doktorlar'ı hatırlamayan yoktur! Birbirinden ünlü isimlerin kadroda yer aldığı Doktorlar dizisinde Ela Altındağ ise Yasemin Özilhan tarafından canlandırılmıştı. Özilhan, son zamanlarda ekranlardan uzak bir hayat yaşasa da gözler önünde olmaya devam ediyor! Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Özilhan'ın paylaşımlarından kazandığı miktar ise birçok şeyi düşünmenize sebep olabilir.
Doktorlar Gidiyor, Ortalama Düşüyor! Kişi Başına Düşen Doktor Sayısında Avrupa'da Sonuncu Olduk
Türkiye'de doktor ve sağlık çalışanlarına şiddetin önü kesilmezken, sağlık hizmetlerinde ve eğitiminde iyi olan ülkemizden fırsatını bulanlar da soluğu yurt dışında alıyor. Özellikle Almanya ve Avrupa ilk tercihleri olan doktorların sayısının giderek azalmasında ekonomik nedenler de ilk sıralarda geliyor. Doktor sayısı Türkiye'de halen yüksek görünse de nüfusa oranlandığında işler değişiyor.