Görüş Bildir
MHP'liler Sinan Oğan'a Karşı Taarruza Geçti!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin basın danışmanı Eyyup Yıldız 'ın ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ve Bahçeli'nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek de Sinan Oğan'ı hedef alan paylaşımlarda bulundu. 
Depremde Ağır Hasar Alan Ev İçin Kira İstediler
Kahramanmaraş merkezli depreme Hatay'ın İskenderun ilçesinde annesinin evinde yakalanan Merve Bayırlı evleri hasar gördüğü için çadırda kalan ailesinin, ev sahibinin kira istemesiyle ikinci şoku yaşadı. Bayırlı, 'Nasıl ister? Nasıl bir vicdan sahibi, bunu hiç anlamıyorum' dedi.
Doğum Haritası (Yıldız Haritası) Nedir? Doğum Haritası Nasıl Hesaplanır? Doğum Haritası Ne İşe Yarar?
Sevgili Onedio okuyucuları hepinize mutlu haftalar diliyorum. Astrolojik bir yıldız haritası veya doğum haritası kişinin dünyaya geldiği andaki gezegenlerin Güneş çevresindeki yerlerini gösterir. Doğum haritasının okunması ve yorumlanması, güçlü ve zayıf yönlerinizi, spritüel gelişiminiz için fırsatları, en önemli kararlarınız için en doğru zamanlamaları ortaya çıkarabilir. Doğum haritası analizini ancak bu konuda bilgili ve deneyimli kişiler çıkarabilir ve okuyabilir. Peki doğum haritası nedir, doğum haritası hesaplama ne işe yarar, doğum haritası nasıl hesaplanır? Tüm bu soruların yanıtları ve doğum haritası hakkında merak edilenleri haberimizde sizler için derledik...
2022 Yılı Terazi Burcu Yorumları! 2022'de Terazi Burcu Aşk Hayatı, Kariyeri, Para Durumu ve Sağlığı...
2022 yılında Terazi burcu neler yaşayacak; aşk hayatı, kariyeri, para durumu ve sağlığı nasıl olacak diye merak ediyorsanız yıl boyunca tüm enerjiler doğum haritanızın sağ tarafında birikiyor. İkili ilişkiler, duygusal ilişkiler, iş ilişkileri, imzalar; hepsi sizden yana. Ancak imza atarken dikkatli olun. 2022 yılına dair yükselen Terazi ve Terazi burcu yorumlarına bakmayı unutmayın! 2022'de hem kariyer hem de parasal konularda ciddi atılımlar yapacaksınız. Peki nasıl? İşte yükselen Terazi ve Terazi burcunun 2022 yılı yıllık burç yorumları...
Doğum Haritana Göre Seninle İlgili 2022 Yılı Kehanetini %100 Söylüyoruz!
Doğum haritası; yıldızların konum ve hareketlerinin bir işaret sistemi oluşturduğuna ve bu sistem sayesinde gelecek, şimdiki durum ve geçmişe dair bilgi elde etmenin mümkün olduğuna dair kanıtlar sunuyor. Bu anlamda astroloji, astronominin metafiziğidir diyebiliriz. Biz de bu bilgilerden yola çıkarak 2022'de başına gelecek kehaneti sana söyleyeceğiz! 
Astroloji ile İlgili En Çok Merak Edilen Sorular ve Herkesin Öğrenmesi İçin Detaylı Cevapları
Gezenlerin hareketlerinin insan üzerindeki etkisini inceleyen bir bilimdir. Gezegenlerin ve yıldızların dünyevi meseleler üzerindeki etkisinin anlaşılmasının, bireylerin, grupların ve ulusların kaderlerini hem tahmin etmelerine hem de etkilemelerine yardımcı olduğuna inanılır. Peki bu astroloji ne zamandır var? Geleceği bilebilir mi? İşte astroloji ile ilgili en çok merak edilen sorular ve cevapları. 👇
Reklam
Pelin Vardarlıer Yazio: Astroloji Haritanla Kariyerini Planla
etiket
Önceki yazımda, kariyer seçiminde uzmanlık alanım olan kariyer koçluğunu ve mesleğimizi seçmemizdeki önemini anlatmıştım. Peki ya burcumuz sizce etkili mi kariyer seçiminde? Merak edenler var mı? Araştırmalar her gün farklı metotlar karşımıza çıkardığı gibi, insan kaynakları alanında bizler tarafından kullanılmaya başlanan bir veri sağladığından, alanında uzman değerli dostum Holistik Astrolog Hülyanida Şahin ile sohbetimizi ve astrolojinin günümüzdeki kariyer seçimlerine etkilerinden bahsetmek istedim sizlere bu yazımda.
Can Aydoğmuş Yazio: Merkür Retrosu Nedir: 2021 Merkür Retrosu Tarihleri
etiket
Canım Okurlarım,Benim ve bütün dünyanın yıllardır çok önem vererek takip ettiğimiz Merkür Retro'sunu (Merkür ters dönüşü) anlamanızı ve böylelikle kendi hayatınızda kullanabilmenizi istiyorum.Merkür gerçekte ters dönmez ama çok yavaşlar dünyanın hızına göre geride kalır ve dünyadan bakınca ters dönüyormuş algısı yaratır. Lakin tabi bunu anlatmak zor olduğundan “Merkür Retro” ya da “Merkür ters dönüyor” denilerek olay özetleniyor. Merkür iletişim gezegeni olduğundan dolayı, Merkür Retro'sunda yeni olan hiçbir şeye başlanmaz, yeni bir imza atılmaz ve yanlış anlaşılmalara karşı dikkat edilir. Astrolojinin en önemli kurallarından bir tanesi: Bir şeye başladığın an, aslında o başlattığın şeyin doğum haritası olacağından- yani bütün geleceğini göstereceği için- Merkür Retro'sunda yapılan bütün işlerde iletişimsel aksaklıklar ve zorlanmalar olabilir.
Reklam
Can Aydoğmuş Yazio: En Şanslı Tarih: 18 Kasım 2020!
etiket
Canım Okurlarım,Özellikle detaylı bir açıklama yapmak adına bu yazımı yazıyorum. Bu tarih ve saat çok uzun astrolojik çalışmalarım sonucunda bulduğum; sayısız bilgi, birikim, tecrübe, binlerce yıllık vedik astroloji bilgeliğinin gücü sonucunda ortaya çıkmış; önemini anlayan ve bu şanslı tarihte yapılması gerekenleri uygulayanlar için paha biçilemez değerde bir hazinedir.Evet, en şanslı gün: 18 Kasım 2020! Peki hangi saatler ve bu tarihte ne yapılması/yapılmaması gerekiyor? Hepsini sizler için bu yazımda yazdım.
Reklam
Reklam
Reklam
İletişim ve Zekayı Temsil Eden Merkür Burcunun Etkisi ve Özellikleri Neler? Hepsini Tek Tek Anlatıyoruz!
Merkür burcunu öğrenmek için internete 'doğum haritası çıkarma' yazıp doğum bilgilerini girerek ki doğum saatini bilmene gerek yok, Merkür burcunu ve diğer burçlarını öğrenebilirsin. Merkür, kişinin zekasını ve iletişimini temsil eder. Merkür burcun da senin nasıl iletişim kurduğunu, düşünce tarzını ortaya çıkarır. Hepsini öğrenmek için seni içeriğe alalım. 👇
Astroloji 101 Derslerinde Sıra Ay'da! Astrolojide Ay Ne Anlama Geliyor, Ay Burçlarının Özellikleri Neler? Hepsi Burada!
Güneş burcumuzdan sonra gelelim Ay burcumuza. Ay bizim ruhumuzu ve ihtiyaçlarımızın göstergesidir. Kendinizi kötü hissettiğinizde neyi size iyi geleceğini söyler. Ay burcunu öğrenmek için doğum saatini bilmene de gerek yok, internete 'doğum haritası çıkar' yazığınızda siteye bilgilerinizi girip genel olarak diğer burçlarınızı da öğrenebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin, merak ettiklerinizin de doğum haritasındaki konumlarını doğum saatini sormadan öğrenebilirsiniz. Şimdi gelelim Ay'a ve özelliklerine. 👇
Sinastri Testine Göre Sevgilinizle Ne Kadar Uyumlusunuz?
Sinastri testi: Kişinin kendi doğum haritası ile birlikte olduğu ya da olmak istediği kişinin doğum haritasının eşleşmesi sonucunda ortaya çıkan ilişki analizi olarak da bilinen astrolojik terimdir. Genellikle evlenmeden önce kişilerin yaptırdığı bir testtir. Evlilik dışında arkadaşlık, kardeşlik vs. gibi şeylere de bakılabilir. 
Temmuz Ayında Burcunun Başına Gelecekleri Söylüyoruz!
etiket
Merhabalar,Bu ayın yorumlarına sosyal medyada gördüğüm 'Çok şükür kötü günleri atlattık, şimdi önümüzde daha kötü günler var' esprisiyle giriş yapmak istedim açıkçası ama bu işin şakası elbette, moralinizi bozmayacağım, söz! :)Bu ay şu sürekli bahsettiğim 'kadersel olaylar zincirini tetikleyen tutulmalar dönemi' başlıyor. Ne olacaksa olsun artık, değil mi?!
Reklam