Görüş Bildir

Filistin Haberleri

Filistin ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Filistin ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Bir Öğretmenin Z Kuşağındaki Empati Eksikliğine Dair Tespitleri Tartışma Yarattı
Eski kuşağın yeni kuşağı eleştirmesine tarihteki ilk yazılı kayıtlarda bile şahit olabiliyoruz. Ancak en çok konuşulan kuşak Z kuşağı. Artık iş hayatına da giren Z kuşağı hakkında sürekli araştırmalar, gözlemler paylaşılıyor. Twitter'da bir öğretmen de geçtiğimiz gün eski öğrencisi tarafından katledilen öğretmenin anmasında yaşadıklarını anlattı ve bu yazı reaksiyonları da beraberinde getirdi.
17 Mayıs Cuma Akşamı Kaçırdığın Haberler
Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup 'ne olmuştu ya?' diyeceğiniz haberleri sizler için derledik.İşte 17 Mayıs Cuma akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hamas Terör Örgütü Değildir, İnsanını Koruma Mücadelesi Veriyor"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Miçotakis ile yaptığı görüşme sonrasında düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. İsrail - Filistin savaşına değinen Erdoğan, “Hamas'ı bir terör örgütü olarak görmüyorum, tam aksine Hamas'ı kendi topraklarını ve kendi insanını korumanın mücadelesini veren insanlar olarak görüyorum” dedi. 
Slovakya Başbakanı Robert Fico'ya Silahlı Saldırı: Daha Önce Hangi Liderlere Saldırı Oldu?
Slovakya Başbakanı Robert Fico, başkent Bratislava’da silahlı saldırganın hedefi olmuştu. Başbakan Fico, saldırı sonrasında ameliyata alınmış ve durumunun stabil olduğu duyurulmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da saldırıya uğrayan Slovakya Başbakanı için geçmiş olsun mesajı yayınlandı. Slovakya’da düzenlenen saldırı devlet başkanlarına yapılan suikast girişimlerini de akıllara getirdi.